Nowości

Rewolucyjny Purus PUM dostępny w Noclaf!

10.07.2014

Znaleźliśmy rozwiązanie na szybkie i łatwe czyszczenie odpływu w umywalce, przy równoczesnym zaoszczędzeniu miejsca!

Koniec z tradycyjnymi syfonami, które trudno jest odkręcić, z których leje się woda, do których często trzeba wołać hydraulika. Dzięki nowej technologii wprowadzonej na rynek przez firmę Purus wyciągnąć zgubiony pierścionek, czy wyczyścić z brudu odpływ może teraz każdy w bardzo prosty sposób.

JAK TO MOŻLIWE?

Cała tajemnica polega na zastąpieniu tradycyjnego syfonu przez silikonową membranę, która pełni funkcję zaworu zwrotnego. Pozwala ona by woda i powietrze wędrowały w jednym kierunku (w stronę kanalizacji), natomiast ‘klapka’ (czyli membrana) po przepuszczeniu wody ponownie zamyka rurę, by nie wróciły do nas przykre zapachy, czy brudna woda.

Poniższy link przekieruje Państwa do filmu, na którym przedstawiony jest w prosty sposób cały mechanizm.

http://www.youtube.com/watch?v=VHk6bdPJfQI

TAKIE CUDA BEZ MAGII!!!

Tak samo proste jest wyciąganie pierścionka, czy czyszczenie odpływu. Wystarczy jednym ruchem ręki wyciągnąć zawór z odpływu, gdzie w specjalnym koszyczku znajdziemy nasz pierścionek, a brudny zawór możemy po prostu wstawić do zmywarki! I tu ważna uwaga: nie trzeba zaglądać pod umywalkę, nie trzeba wyciągać całej zawartości na wierzch, nie będzie leciała woda z syfonu zalewając nam pół łazienki. To wszystko zajmuje chwileczkę i robi się to OD GÓRY!

Poniższy link przekieruje Państwa do zdjęcia rewolucyjnego zaworu Purus PUM:

http://www.mynewsdesk.com/se/purus/pressreleases/smart-produkt-stoppar-daalig-lukt-fraan-avloppet-951568

GDZIE, CO JAK?!?

Od teraz system Purus PUM dostępny jest także w ofercie Noclaf. W ramach naszej kastomizacji możecie Państwo wybrać taki zawór przy zakupie umywalki Noclaf. Nasz technolog zaprojektuje miejsce instalacji hydraulicznej lub dopasuje już istniejącą do nowego systemu.

ABSOLUTNA ŁAZIENKOWA REWOLUCJA!!!

źródło i zdjęcie: Noclaf

Firma powiązana:

Noclaf

Telefon 22 798 12 58, 22 729 95 04
www.noclaf.pl
noclaf@noclaf.pl

Noclaf