Nowości

Nowy Ergorapido firmy Electrolux!

10.07.2014

Już jest, nowa generacja odkurzaczy Ergorapido. Ergonomiczne wzornictwo, inteligentny system przechowywania, nowy filtr - to tylko kilka z ulepszeń.

Funkcja 2-w-1

Podczas projektowania nowej generacji Ergorapido naszym celem było osiągnięcie niezwykłej elastyczności i funkcjonalności. Niezależnie od tego, czy trzeba posprzątać dużą powierzchnię czy niewielki kąt, Ergorapido doskonale spełni swoje zadanie. Łatwo zdejmowany moduł ręczny pozwala na bezproblemowe sprzątnięcie stołu w kuchni, mebli lub wnętrza samochodu.

Dłuższy czas pracy dzięki wydajnej baterii

Bateria litowa zapewnia dużą wydajność sprzątania. Maksymalny czas pracy, krótki czas ładowania (4 godz.) i wygodny wskaźnik naładowania baterii to korzyści z zaawansowanej technologii baterii litowej.

Manewrowalność 180°

Manewrowalność w zakresie 180°, ergonomiczne wzornictwo i ulepszona ssawka ze zoptymalizowanym łącznikiem oraz duże kółka z tyłu zapewniają łatwość sprzątania za każdym razem. Dzięki łatwo dostępnemu schowkowi w uchwycie odpowiednia ssawka będzie zawsze pod ręką. Dwupoziomowy tryb mocy umożliwia łatwiejsze dostosowanie do różnych powierzchni. Gdy skończysz, po prostu zostaw odkurzacz Ergorapido w dowolnym miejscu.

Technologia BrushRollClean™

Zapomnij o męczącym usuwaniu włosów i włókien ze szczotki. Nowy Ergorapido zrobi to za Ciebie. Po prostu naciśnij pedał, a szczotka zostanie wyczyszczona!

Podświetlenie LED ssawki

Ssawka odkurzacza Ergorapido, którą można manewrować w zakresie 180°, jest dodatkowo wyposażona w podświetlenie LED. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystkie zanieczyszczenia zostaną usunięte.

źródło i zdjęcie: ELECTROLUX

Firma powiązana:

Electrolux

Telefon 22 434 73 00, infolinia produktowa 22 568 98 67
www.electrolux.pl

Electrolux