Nowości

Meble ATLANTIC – na fali nowości

07.07.2014

Meble łazienkowe Atlantic to pierwsza z premier prezentowanych w nowym katalogu produktowym Antado. Propozycja wyjątkowa z estetycznego i użytkowego punktu widzenia.

Wyjątkowa też jeśli chodzi o pozycję w ofercie producenta, gdzie inicjuje nową grupę mebli o statusie Prestige. Atlantic to meble ultranowoczesne. Białe, proste formy oparte są na rytmie prostokąta, którego kształt określa bryłę mebli zarówno w pionie jak i w poziomie. Użycie jednego kształtu porządkuje wizualnie całą konstrukcję mebla – na przykład front szafki podumywalkowej jest graficznie rozdzielony na cztery elementy: po jednej ze stron znajduje się prostokąt drzwiczek, po drugiej trzy prostokąty szuflad. Takiemu postrzeganiu formy sprzyja też użycie boków mebla jako nóżek. Przedłużone boki służą za wsparcie mebli, z kolei podniesiony przód  nadaje formie lekkości. Minimalistyczną estetykę nowych mebli podkreślają eleganckie chromowane uchwyty o wpuszczanej konstrukcji.

Oprócz walorów estetycznych na uwagę zasługują także cechy techniczne i użytkowe mebli Atlantic, które potwierdzają ich wyjątkowy status w ofercie Antado. Dobór materiałów i wykończenie zapewniają najwyższą trwałość produktu – fronty mebli wykonane są z MDF lakierowanego obustronnie na wysoki połysk, natomiast boki z płyty meblowej również  lakierowanej z obu stron. Inne zalety mebli Atlantic to: zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania renomowanej firmy Blum oraz eleganckie szklane półki wewnątrz regału.

W skład kolekcji Atlantic wchodzą:

  • pojemna szafka podumywalkowa w dwóch szerokościach: 100 i 120  cm, o wysokości 84,5 cm i głębokości 50,5 cm, w wersji z otworem na umywalkę lub z pełnym blatem,
  • regał wysoki o wymiarach 43x40x182 cm, w wersji z dwojgiem otwieranych drzwi,
  • lustro na płycie w białej ramie, o wymiarach 100x80 cm oraz 120x80 cm.

Szafka podumywalkowa dedykowana jest do umywalek ceramicznych Koło (model Nova Top 56 cm) i Roca (model Rodeo 52 cm). Klienci, którzy chcą zastosować inny model umywalki mogą wybrać wersję z pełnym blatem, by w zależności od kształtu i wymiarów umywalki samodzielnie dostosować wielkość otworu w blacie.

– Tworząc meble Atlantic położyliśmy nacisk na wysoką użytkowość produktu. Graficzna konstrukcja z uniesionym frontem jest atrakcyjna estetycznie, wizualnie lekka i umożliwia utrzymanie czystości pod meblem. Z kolei podwójne lakierowanie, oprócz nadania powierzchni głębszego połysku, podnosi trwałość materiału użytego do produkcji. Szuflady wyścielone antypoślizgową matą ułatwiają utrzymanie porządku minimalizując ryzyko przesuwania się obecnych tam przedmiotów – mówi Sylwia Menape-Moskal, kierownik działu handlowego Antado.

Zapraszamy na odświeżoną stronę www.antado.com.pl gdzie znajduje się nowy katalog w wersji elektronicznej: http://www.antado.com.pl/katalogi/ANTADO_KATALOG_2014.pdf

źródło i zdjęcie: ANTADO

Firma powiązana:

Antado Sp. z o.o.

Telefon 58 682 89 45
www.antado.com.pl
antado@antado.pl

Antado Sp. z o.o.