Nowości

Nowa kolekcja Gorenje Simplicity II - Piękne. Proste. Osiągalne.

04.07.2014

Gorenje przedstawia nową kolekcję urządzeń Simplicity II wyróżniające się modnym designem, łatwym sterowaniem, technologią adaptacji urządzeń do potrzeb użytkowników i jednocześnie przystępną ceną. Kolekcja Gorenje Simplicity II, to czyste linie, naturalne materiały i ergonomiczne rozwiązania, które pozwalają harmonijnie wkomponować urządzenia w dowolnie urządzoną przestrzeń mieszkalną. Zaletą urządzeń są nie tylko przystępne ceny. Wieloletnie oszczędności zyskujemy również podczas późniejszej eksploatacji urządzeń, bowiem dzięki zaawansowanej technologii płacimy w rzeczywistości tylko za to, czego naprawdę potrzebujemy.

Piekarniki GorenjeKolekcja Gorenje Simplicity II dostępna jest w czarnej i białej wersji kolorystycznej. Wszystkie urządzenia mają jednolity design i doskonale ze sobą harmonizują.  Kolekcja składa się z piekarników, płyt gazowych oraz indukcyjnych, chłodziarko-zamrażarek z technologią adaptacji, kuchenek mikrofalowych, okapów, pralek oraz suszarek do ubrań.

Nowa kolekcja Gorenje Simplicity II jest oczywistym wyborem z kilku powodów:

Płyta kuchenna GorenjeLogiczny wybór - urządzenia  Gorenje  Simplicity II zapewniają błyskawiczny  dostęp  do  najczęściej używanych i najbardziej użytecznych funkcji i programów - za pomocą jednego pokrętła.

Adapt Tech - zaawansowane urządzenia zapamiętują  osobiste  wybory  użytkownika  i  oferują  je  podczas  kolejnego użycia. Wystarczy jedynie zatwierdzić wybór przyciskiem.

Dobry design - czyste  linie,  naturalne  materiały  i  ergonomiczne  rozwiązania  pozwalają  harmonijnie wkomponować  urządzenia w dowolną przestrzeń mieszkalną.

Wartość za dobrą cenę - zaletą  urządzeń  są  nie  tylko  przystępne ceny.  Wieloletnie  oszczędności  zyskujemy również  podczas  późniejszej  eksploatacji urządzeń,  bowiem  dzięki  zaawansowanej technologii płacimy w rzeczywistości tylko za to, czego naprawdę potrzebujemy.

PIEKARNIKI

Piekarniki GorenjePiekarniki Gorenje

PŁYTY KUCHENNE - DELEKTUJĘ SIĘ. PONIEWAŻ UGOTOWANE JEST TAK, JAK LUBIĘ

W linii Simplicity II do wybory mamy gazowe płyty na szkle oraz indukcyjne płyty kuchenne w wersji białej i czarnej.

Płyty kuchenne GorenjePłyty kuchenne GorenjeCHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKI - JEST ŚWIEŻE. SCHŁODZONE JEST TAK, JAK LUBIĘ

Chłodziarko-zamrażarka to nieodzowny element w każdym domu. Kolekcja Simplicity II oferuje dwie wersje chłodziarko-zamrażarek - NO FROST oraz STATIC (bez NoFrost). Obydwie dostępne w kolorach białym i czarnym oraz wyposażone są w unikalny na rynku system adaptacji oraz jonizacji. Pierwsza na świecie chłodziarko-zamrażarka, która uczy się i zapamiętuje zwyczaje użytkownika.

AdaptTech - żywność zachowuje świeżość nawet 20% dłużej

Lodówka AdaptTech - żywność zachowuje świeżość nawet 20% dłużej - GorenjeInteligentny system AdaptTech monitoruje, analizuje i zapamiętuje sposób korzystania z chłodziarki w tygodniowych przedziałach czasowych. Następnie, w oparciu o stworzony model użytkowania, system dostosowuje działanie  urządzenia w taki sposób, aby utrzyma we wnętrzu zaprogramowaną temperaturę oraz zoptymalizować zużycie energii. Dzięki temu, w odróżnieniu od zwykłych chłodziarek, podczas otwierania drzwi urządzenia przechowywane produkty nie ulegają ogrzewaniu, co zapobiega rozwojowi bakterii.

MultiFlow 360° - dłuższa trwałość produktów i mniejsze zużycie energii elektrycznej

Przyspieszona cyrkulacja powietrza MultiFlow 360°, oparta na wielopunktowym intensywnym nadmuchu zimnego powietrza poprzez otwory znajdujące się w kolumnie na tylnej ścianie chłodziarki, zapewnia stałą i równomierną temperaturę w całej komorze chłodziarki.

SYSTEM IonAir - żywność pozostaje świeża i smaczna nawet 10 dni dłużej

SYSTEM IonAir - żywność pozostaje świeża i smaczna nawet 10 dni dłużej - GorenjeZaawansowana technologia IonAir, zastosowana w nowych chłodziarkach Gorenje, wytwarza idealny mikroklimat wykorzystując naturalny proces jonizacji. W wyniku jonizacji powstaje ozon, który będąc naturalnym pogromcą bakterii, pleśni i nieprzyjemnych woni pomaga zachować świeżość produktów żywnościowych. Proces jonizacji niszczy do 95% szkodliwych mikroorganizmów i eliminuje niepożądane zapachy wydzielane przez niektóre produkty, np. cebulę. Innowacyjna technologia IonAir wytwarza w chłodziarce mikroklimat idealny zarówno dla warzyw przyniesionych prosto z ogrodu, jak i sera pleśniowego, jaj, tortów czy sałatki z pomidorów.

NoFrost Plus - bez szronu, lodu i ręcznego rozmrażania

NoFrost Plus - bez szronu, lodu i ręcznego rozmrażania - GorenjeZa pomocą cyrkulacji zimnego powietrza nowoczesna technologia NoFrost Plus usuwa wilgoć z komory zamrażarki i chłodziarki, zapobiegając w ten sposób osadzaniu się szronu na produktach i lodu na wewnętrznych ścianach urządzenia. Technologia NoFrost Plus oferuje wszystkie  zalety klasycznego systemu NoFrost  w komorze zamrażarki, natomiast w komorze chłodziarki system NoFrost Plus zapewnia odpowiedni stopień wilgotności. Innowacyjna kombinacja systemów IonAir i MultiFlow 360° zapobiega wysychaniu świeżych produktów żywnościowych, które dzięki temu pozostają dłużej świeże i zdrowe.

OKAPY KUCHENNE

OKAP KUCHENNY GORENJERównież okapy z linii Simplicity II zostały wyposażone w inteligentny system AdaptAir, czyli automatyczny tryb działania okapu kuchennego. W trybie automatycznym czujnik umieszczony w okapie rozpoznaje nieświeże powietrze, parę wodną i opary powstające podczas gotowania oraz dostosowuje odpowiednio szybkość i czas działania okapu.

Dodatkowo okapy Simplicity II wyróżnia funkcjonalny kształt, doskonała wydajność, jak również użyte do ich produkcji naturalne materiały - połączenie nierdzewnej stali ze szkłem. Atrakcyjny kształt jest czynnikiem o coraz większym znaczeniu, zwłaszcza że podczas gotowania okapy pełnią także funkcję dodatkowego źródła światła. Oświetlenie halogenowe daje mocniejsze światło i jest mniej energochłonne w porównaniu ze zwykłymi żarówkami.

Więcej o produktach i linii Simplicity II - link do strony internetowej tutaj.

źródło i zdjęcia: Gorenje

Firma powiązana:

Gorenje Polska

Telefon 22 738 32 01
www.gorenje.pl
gorenje@gorenje.pl

Gorenje Polska