Nowości

Nowa chłodziarko-zamrażarka marki Bosch - chłodzenie w doskonałej formie

02.07.2014

Dojrzałe, pełne witamin owoce i warzywa, niezbędne dla zdrowia każdego z nas, wymagają specjalnych warunków chłodzenia. Nowa chłodziarko-zamrażarka marki Bosch tworzy najlepsze środowisko do ich przechowywania, zachowując przy tym maksymalną funkcjonalność. 

Chłodzenie w doskonałej formie - zimno, zimniej, NoFrost

Nowa chłodziarko-zamrażarka marki BoschNowa chłodziarko-zamrażarka pochodzi z oferty chłodnictwa do zabudowy i wyróżnia się funkcjonalnością, z której znana jest marka Bosch.

Poza panelem sterowania TouchControl, elektroniczna jest również regulacja temperatury, dzięki czemu od razu możemy odczytać aktualne ustawienia i zmienić je za pomocą jednego przycisku.

Nowoczesne sterowanie, wykorzystujące elektronikę, stanowi także podstawę bezszronowej technologii NoFrost. System ten zapewnia stabilną temperaturę wewnątrz urządzenia, sprawiając, iż nigdy nie będziemy musieli go rozmrażać.

Wyposażając nową chłodziarko-zamrażarkę Bosch w funkcję NoFrost, inżynierowie marki zadbali także o to, by produkty, jakie przechowujemy w zamrażarce, były zawsze wolne od lodu i szronu, dzięki czemu mrożonki nie sklejają się ze sobą.

Nowa chłodziarko-zamrażarka marki BoschWażnym  uzupełnieniem wspomnianych funkcji jest również specjalna komora chłodzenia HydroFresh. Za idealny dowód jej niezwykłych efektów działania posłużyć mogą jabłka. Przechowywane tradycyjne stracą swoją świeżość i wszelkie wartości odżywcze po ok. 50 dniach, zaś po umieszczeniu ich w komorze HydroFresh pozostaną przydatne do spożycia nawet do 120 dni! Jak to możliwe?

Nowa chłodziarko-zamrażarka marki BoschSposobem na osiągnięcie pożądanego rozwiązania jest specjalny suwak, za pomocą którego z łatwością można ustawić optymalny poziom wilgotności dla produktów znajdujących się w środku.

Dzięki jej podwyższonemu poziomowi owocowe i warzywne zapasy na długo pozostaną chrupiące i zdrowe. Nie bez znaczenia pozostaje również pofałdowana powierzchnia dna szuflady, dzięki której produkty są chronione przed zbierającą się wodą.

Nowa  chłodziarko-zamrażarka znajdzie także szczególne uznanie wśród tych osób, które są amatorami tortów lub przechowują w zamrażarce większe zapasy, jak np. w całości zamrożonego łososia czy indyka. W odpowiedzi na ich potrzeby powstała strefa VarioZone, umożliwiająca dowolny podział wnętrza zamrażarki, dzięki wyjmowanym półkom i szufladom.

A skoro o półkach mowa, warto wspomnieć, iż są one wykonane z tzw. bezpiecznego szkła, co oznacza, iż w przypadku stłuczenia, szkło nie odpryśnie, tym samym niwelując ryzyko przedostania się do produktów we wnętrzu chłodziarki.

Chłodziarko-zamrażarka KIN86KF31           Bezszronowa technologia NoFrost
HydroFresh
VarioZone
Oświetlenie LED
TouchControl
Pojemność 189 l
Klasa efektywności energetycznej A++
Cena: 4349 zł

Więcej informacji na: www.bosch-home.pl

Zapraszamy do nowo otwartego Centrum Domowych Inspiracji, znajdującego się w siedzibie firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego przy Al. Jerozolimskich 183 w Warszawie. Salon ekspozycyjny marki Bosch to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą produktową marki, którą wyróżnia funkcjonalność i jakość w każdym detalu. Więcej informacji nt. Centrum Domowych Inspiracji na stronie www.centrumdomowychinspiracji.pl

źródło i zdjęcia: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego