Nowości

Dwustronne ogrodzenia betonowe PREF-BET

01.07.2014

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów z dumą informujemy, że rozpoczęliśmy produkcję dwustronnych ogrodzeń betonowych. Produkowane przez naszą firmę ogrodzenia dwustronne betonowe są nowością na rynku polskim.

Nasze ogrodzenia produkowane są w kolorach Ziemi, przez co wyglądają efektownie i nowocześnie. Uzyskaliśmy w ten sposób ogrodzenie, które wygląda bardzo naturalnie i lekko, idealnie komponując się w każdym miejscu.

Dwustronne ogrodzenia betonowe posiadają wzór o fakturze łupanego piaskowca. Wzór na ogrodzeniu dwustronnym jest taki sam z przodu i tyłu. Zobacz poniższą prezentację.

Ogrodzenia dwustronne wykonane są ze specjalnie przez nas opracowanej mieszanki  betonu, dzięki czemu otrzymaliśmy wyjątkową twardość elementów oraz bardzo dokładne wykończenie powierzchni. Panele w dwustronnych ogrodzeniach betonowych montowane są na zasadzie pióro-wpust, dzięki czemu wyeliminowaliśmy przerwy między płytami uzyskując efekt jednolitej powierzchni.

Przęsło ogrodzenia dwustronnego zwieńczone jest efektownym daszkiem co nadaje im elegancki i ponadczasowy wygląd. Dwustronne ogrodzenia betonowe produkowane są w kolorze betonu, piaskowym jasnym, piaskowym ciemnym. Galeria dwustronnych ogrodzeń betonowych!

Do dwustronnych ogrodzeń betonowych można, jako wypełnienie stosować dowolny materiał - otrzymamy w ten sposób ogrodzenie ażurowe. Montaż dwustronnego ogrodzenia betonowego jest dużo prostszy i tańszy, niż np. ogrodzeń łupanych, modułowych, metalowych.

Wymiary elementów ogrodzenia dwustronnego betonowego:

  • panel betonowy dwustronny o dł. 144 cm., wys. 30 cm
  • słupek betonowy dwustronny 12 cm x 12 cm - dopasowany do wysokości przęsła
  • ozdobny daszek o dł. 144 cm, wys. 6 cm

źródło i zdjęcie: PREF-BET

Firma powiązana:

PREF-BET Systemy Ogrodzeń

Telefon 48 384 67 78, tel. kom. 608 44 44 72
www.pref-bet.pl
pref-bet@pref-bet.pl

PREF-BET Systemy Ogrodzeń