Nowości

System filtrujący Franke Clear Water - komfort każdego dnia

30.06.2014

Oglądając amerykański film nikogo nie dziwi, że jego bohaterowie nawet podczas eleganckich przyjęć częstowani są wodą z kranu. W Polsce to nadal rzadko spotykane, ponieważ jakość naszej wody pozostawia wiele do życzenia. Woda z wodociągów jest bezpieczna, ale problem mogą stanowić rury, którymi płynie do kranów. To powoduje, że często po prostu nie nadaje się do picia, bez uprzedniego zagotowania. Abyśmy mogli cieszyć się czystą i smaczną wodą prosto z kranu, firma Franke proponuje innowacyjny system filtrujący Clear Water.

System Franke Clear WaterSystem filtrujący Franke Clear Water - komfort każdego dnia

Jest to zintegrowany zaawansowany technologicznie wkład węglowy z ceramicznym filtrem, który usuwa z wody chlor, osad, rdzę, metale ciężkie, lotne związki organiczne, bakterie i inne zanieczyszczenia. Zdecydowanie poprawia także jej smak i zapach.

Kompaktowe rozmiary całego systemu Franke Clear Water powodują, że może być monto­wany w szafce pod zlewozmywakiem. Clear Water wyposażony został w elektroniczny zegar, z wyświetlaczem i sygnalizatorem, który przypomina o konieczności wymiany filtra. Następuje to w zależności od intensywności użytkowania, po 90, 180, 270 lub 360 dniach.

Idealnym uzupełnieniem oferty Clear Water są specjalne dwufunkcyjne baterie do podłączenia systemu filtrującego - Franke Eos Clear oraz Atlas Clear, które znakomicie dopełnią strefę zmywania i sprawią, że każdego dnia będziemy mogli pić czystą wodę, doskonałej jakości.

System Franke Clear WaterCena Franke Clear Water: 799 zł
Cena filtra Franke: 399 zł
Cena baterii Atlas Clear: 1 199 zł
Cena baterii Eos Clear: 1 199 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

źródło i zdjęcia: Franke

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke