Nowości

Ceramika jak z ogrodu

23.06.2014

Umywalka: mała czy duża, okrągła czy z kątami? A może przede wszystkim funkcjonalna? Inspirowane kwiatami nowości ceramiczne marki Deante łączą w sobie zarówno użyteczność, jak i piękno ogrodu. Wśród produktów znajdują się trzy nowe modele umywalek oraz podwieszana miska ustępowa.

Umywalka Anemon DeanteAnemon - kwadratowa umywalka stawiana na blacie - przywodzi na myśl drobne białe kwiaty. Subtelna i elegancka forma nadaje się do niewielkich pomieszczeń, których właściciele nie chcą rezygnować z pięknego wyposażenia. Prostota produktu sprawia, że stanie się on dopełnieniem łazienki, niezależnie od stylistyki jej wykończenia.

Umywalka Floks DeanteZ kolei wpuszczana w blat umywalka Floks, dzięki swoim wymiarom, może stanowić główny element wyposażenia. Model posiada szeroki prostokątny rant, czyniący produkt jeszcze bardziej funkcjonalnym. Ta przestrzeń z powodzeniem posłuży jako dodatkowa półka na kosmetyki i przybory toaletowe. Rant kontrastuje z obszerną półokrągłą komorą, sprawiając, że całość projektu jest przykładem wysokiej jakości sztuki użytkowej: nie zatracając swojej funkcjonalności, staje się ozdobą wnętrza.

Umywalka Peonia DeanteTrzecią nowością jest umywalka i miska ustępowa Peonia. Ich kształt został zainspirowany dużymi pąkami tych kwiatów, a zaokrąglone brzegi i eliptyczna komora wprowadzają do łazienki delikatność. Dodatkową zaletą jest możliwość podwieszenia umywalki lub jej montażu na blacie, co wzbogaca wachlarz aranżacji. Do misy ustępowej bez problemu można dobrać odpowiednią, wolnoopadającą deskę. Podwieszana misa ułatwia dostęp do zakamarków łazienki podczas sprzątania.

Misa ustępowa Peonia DeanteNowości ceramiczne Deante to przede wszystkim udane połączenie użyteczności produktów i pięknego designu. Umywalki zostały wyposażone w otwory na baterie oraz w przelewy. O wysokiej jakości nowych produktów świadczy 10-letnia gwarancja.

źródło i zdjęcie: Deante

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante