Nowości

Kenwood Cooking Chef - nowy wymiar gotowania

17.09.2010

Prawdziwą rewolucję w przygotowywaniu i gotowaniu potraw serwuje tego roku marka Kenwood, z najnowszym robotem wieloczynnościowym Cooking Chef. Znamienna nazwa oddaje wszechstronne możliwości tego urządzenia. Kenwood Cooking Chef to wielofunkcyjny robot planetarny, wyposażony w płytę indukcyjną. Miesza, ubija i wyrabia, szatkuje, kroi i rozdrabnia – do wyboru mamy kilkadziesiąt różnych przystawek, z regulacją trybu i prędkości pracy...

Płyta indukcyjna pozwala na gotowanie z niespotykaną precyzją, w zakresie temperatur od 20°C do 140°C. Gotujący robot idealnie nadaje się do przygotowywania sosów, gęstych zup-kremów, musów i potrawek, zarówno przystawek, jak i dań głównych czy deserów.

Robot Kenwood Cooking Chef łączy w sobie profesjonalizm, jakość i wszechstronność robotów  planetarnych serii Chef z dodatkową funkcją indukcyjnego gotowania w misie. Gotowanie indukcyjne jest technologią charakteryzującą się dużą oszczędnością energii, jest bezpieczne i gwarantuje pełną kontrolę procesu przygotowania potrawy. Kolejną niepowtarzalną i innowacyjną cechą robota Kenwood Cooking Chef  jest możliwość kontrolowania temperatury wewnątrz misy. Misa gotująca o pojemności 6,7 litra posiada dodatkową aluminiową wkładkę oraz powłokę ze stali nierdzewnej, co zapewnia idealne rozprowadzenie ciepła.

Urządzenie wyposażone jest w zegar, aby zapewnić użytkownikowi większą kontrolę procesu przyrządzania potraw. Zegar posiada funkcję odliczania lub zliczania czasu i można go ustawiać w zakresie od 5 sekund do 3 godzin.

Cooking Chef – podobnie jak inne roboty marki  Kenwood – posiada funkcję mieszania planetarnego. Mieszadło obraca się w jednym kierunku, zaś ramię w przeciwnym, co zapewnia dokładne zbieranie składników z misy, a w rezultacie idealny efekt mieszania.

Nowatorska funkcja umożliwiająca ustawienie odpowiedniej kombinacji prędkości, sposobu mieszania i temperatury pozwala na jednoczesne gotowanie i mieszanie, a użytkownik mając wolne ręce może zająć się czymś innym.

Gotowanie może być sztuką i ceremonią, ale nie musi być trudne. Kompozycje lokalnych składników, tradycyjne lub nowoczesne przepisy, wzbogacone czasem oryginalnym dodatkiem, etniczną nutą lub szczyptą wyobraźni mają teraz wspólny mianownik – Kenwood Cooking Chef. Przygotowanie indyjskiego curry, sosu do spaghetti, risotto czy gulaszu jest teraz prostsze i szybsze. Jogurtowy dip, waniliowy mus, czekoladowa polewa – niezależnie, co masz ochotę przygotować, Kenwood Cooking Chef sprosta każdemu wyzwaniu. Warto korzystać z tak uniwersalnego i wszechstronnego pomocnika w przygotowywaniu i gotowaniu codziennych potraw i dań.

źródło: De'Longhi Polska Sp. z o. o.

Więcej

Firma powiązana:

De Longhi Clima

Telefon 022 562 33 10
www.delonghi.pl
info@delonghi.pl

De Longhi Clima