Nowości

Zlewozmywak Franke Hydros - jakość i funkcjonalność w nowoczesnej formie

10.06.2014

Kuchnia stanowi jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Właśnie w niej spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia i dlatego podczas aranżacji tego szczególnego miejsca, warto pamiętać o wielu istotnych elementach. Wyposażenie powinno być spójne wzorniczo, estetyczne, ale przede wszystkim ergonomicznie i wykonane z materiałów najwyżej jakości. Jest to niezwykle ważne, jeśli myślimy o urządzeniu strefy wody, czyli najbardziej eksploatowanej części naszej kuchni.

Idealnym wyborem dla wszystkich, którzy cenią nowoczesny styl, wysoką funkcjonalność i higieniczność, jest zlewozmywak wbudowywany Franke Hydros. Perfekcyjnie dobrane proporcje komory i ociekacza zamknięte zostały w eleganckiej, klasycznej formie która świetnie sprawdzi się w każdej przestrzeni kuchennej.

Zlewozmywak Hydros wykonany jest ze stali szlachetnej, czyli wyjątkowo wytrzymałego i uniwersalnego materiału, który charakteryzuje się dużą odpornością na wysokie temperatury, powstawanie plam oraz uderzenia.

Zlewozmywak Hydros to również gwarancja wysokiej higieny. Ukryty przelew zlewozmywaka stanowi nie tylko element ozdobny, podkreślający jego styl, ale również ułatwia utrzymanie go w czystości.

Hydros posiada System Clean Sink, czyli opatentowany przez Franke zintegrowany odpływ wytłoczony razem ze zlewozmywakiem. Pozwala to uzyskać idealną, jednolitą powierzchnię, bez szczelin, dzięki czemu brud i bakterie nie odkładają się w spoinach.

Zlewozmywak wyposażony został także w innowacyjny przełącznik korka automatycznego Easy Click, który zapewnia higieniczne zamykanie oraz otwieranie odpływu za pomocą przycisku.

Nie bez powodu to właśnie Hydros 614 firmy Franke otrzymał niemiecką, prestiżową nagrodę - Kitchen Innovation of the Year 2014, corocznie przyznawaną najlepszym produktom domowego użytku przez niezależną Inicjatywę Konsumenta "Life Care - Better Life".

Eksperci docenili niezwykłą jakość, funkcjonalność i nowoczesność zlewozmywaka.

Cena zlewozmywaka Hydros 654: 1 699 zł
Cena zlewozmywaka Hydros 614: 1 399 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

źródło i zdjęcia: Franke

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke