Nowości

Innowacyjny materiał zlewozmywaków Franke Fragranit+

06.06.2014

Fragranit+ to niezwykle odporny na zarysowania, przebarwienia oraz zabrudzenia materiał, w którego składzie znajduje się aż 80% granitu, czyli jednego z najtwardszych materiałów występujących w przyrodzie. Pozostałe 20% stanowi niezwykle trwałe spoiwo akrylowe. To sprawia, że wszystkie zlewozmywaki Franke wykonane z tego innowacyjnego materiału, są odporne na wysoką temperaturę, powstawanie plam, zarysowania, uderzenia i co ważne, nie tracą koloru.

Zlewozmywak Franke Fragranit+Barwa jest trwale związana z cząsteczkami granitu i zabezpieczona przed promieniowaniem UV, dzięki temu kolor obecny jest w całej jego strukturze i nie blaknie. Wyjątkowa technologia produkcji i rygorystyczne normy jakości Franke sprawiają, że nawet przy intensywnym użytkowaniu zlewozmywaki zachowują idealny wygląd przez długie lata użytkowania.

Wszystkie zlewozmywaki i komory do podbudowy firmy Franke wykonane z Fragranitu+ posiadają powierzchnię zabezpieczoną powłoką Sanitized®. Fragranit+ zawiera srebro, które jest aktywnym składnikiem materiału. Ogranicza ono rozwój bakterii i mikroorganizmów nawet w 99%.

Wykończenie zlewozmywaka z Fragranitu+ elementami ze stali szlachetnej to niezwykle udana kombinacja, wyróżniająca model Franke Mythos Fusion. Cienkie stalowe paski na powierzchni ociekacza zlewozmywaków Mythos Fusion pełnią funkcję dekoracyjną i idealnie komponują się zarówno ze stalowymi, jak i granitowymi bateriami kuchennymi.

Połączenie geometrycznych kształtów i eleganckiego wykończenia, nadaje całości nowoczesnego charakteru, a minimalistyczne detale podkreślają klasyczny styl.

Innowacją wprowadzoną przez Franke jest także ukryty przelew, a idealnie przemyślane i praktyczne dodatki, jak wkładka ociekowa i szklana deska do krojenia, sprawiają, że codzienne kuchenne prace są przyjemniejsze.

Zlewozmywak Franke Fragranit+Zlewozmywaki Franke z Fragranitu+ to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią nowoczesność, funkcjonalność i niebanalne wzornictwo w swoich kuchniach.

Cena zlewozmywaka Mythos Fusion 611: 2 599 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

źródło: FRANKE

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke