Nowości

Razem dobrze się układa - "Klej OK" w historycznym opakowaniu

06.06.2014

Z okazji 25. rocznicy wolnych wyborów, firma ATLAS, będąca "rówieśniczką" polskiej demokracji i od jej początków biorąca udział w kształtowaniu krajowego rynku budowlanego, wyprodukowała specjalną limitowaną serię słynnej Zaprawy Klejowej w jej historycznym wizerunku i recepturze.

Zaprawa Klejowa ATLAS - "Klej OK" w historycznym opakowaniuZaprawę Klejową ATLAS, jeden ze sztandarowych produktów łódzkiego producenta, będzie można kupić w historycznym opakowaniu. W hurtowniach budowlanych pojawiły się plakaty nawiązujące do słynnego afisza wyborczego Solidarności z czerwca 1989 roku, bazującego na filmowym plakacie westernu "W samo południe" z Garrym Cooperem z 1952 r.

Jako firma powstała w okresie demokratycznych przemian, zapragnęliśmy włączyć się w nurt świętowania 25-lecia pierwszych wolnych wyborów - mówi Anna Majorek, Młodszy Kierownik Grupy Produktowej w firmie ATLAS. - Zaprawa Elastyczna, czyli "Klej OK", to nasz historyczny produkt, obecny na rynku niemal tak długo, jak długa jest historia współczesnej polskiej demokracji, i była "świadkiem" pierwszych remontów w domach Polaków w nowej rzeczywistości.

Zaprawa Klejowa ATLAS, pierwszy polski profesjonalny klej do ceramiki, jest obecny na rynku od blisko ćwierćwiecza. Ceniony przez inwestorów i wykonawców, pojawił się w pamiętnych humorystycznych reklamach ATLASA z Krzyżakami, desantowcami czy Cezarym Pazurą.

Sprawdza się nie tylko w zamkach, na poligonie czy domach gwiazd filmowych, ale w każdej łazience, kuchni i na niewielkich powierzchniach dekoracyjnych na zewnątrz budynków - wszędzie tam, gdzie nie jest wymagane użycie kleju odkształcalnego. Jest idealna do wyrównywania podłoży mineralnych i drobnych prac murarskich podczas wykańczania pomieszczeń.

źródło: ATLAS