Nowości

VESBO FASER SDR 6 - nowa rura z grubszą ścianką już w sprzedaży

05.06.2014

VESBO FASER SDR 6  - nowa rura z grubszą ścianką już w sprzedaży

Oferta systemu VESBO PP-R została wzbogacona o rurę kompozytową z włóknem szklanym FASER SDR 6 (PN20), przeznaczoną do zimnej i ciepłej wody użytkowej oraz do instalacji C.O. Produkt, który cechuje się grubszą ścianką (SDR 6) i nowym kolorem (w oznaczeniach użyto koloru czerwonego) posiada jeszcze lepsze parametry wytrzymałościowe.

Zbudowana z trzech koncentrycznie ułożonych warstw (wewnętrznych i zewnętrznych elementów wykonanych z kopolimeru statycznego polipropylenu PP-R i umieszczonej pomiędzy nimi warstwy z 20-procentową domieszką włókna szklanego) rura cechuje się m.in. niską przewodnością ciepła, dużą gładkością wewnętrznych ścianek i wysoką odpornością na uderzenia hydrauliczne.

Wytrzymałość na wysokie ciśnienie stwarza możliwość wszechstronnego zastosowania jej zarówno w instalacjach domowych, użyteczności publicznej jak i przemysłowych (specjalistycznych).

Rury VESBO FASER SDR 6 uzyskały aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej, posiadają również atest Państwowego Zakładu Higieny. Są  produkowane w zakresie średnic zewnętrznych od 20 do 110 mm, w sztangach 4-metrowych.

źródło: VESBO

Firma powiązana:

Vesbo Poland

Telefon 42 640 55 26
www.vesbopoland.pl
biuro@vesbopoland.pl

Vesbo Poland