Nowości

Jubileuszowa seria nowych ogrzewaczy wody dostępna od lipca 2014 r.

03.06.2014

Z okazji 90-lecia marki STIEBEL ELTRON podczas tegorocznych targów INSTALACJE w Poznaniu, w dniach 8-11.04.2014r. odbyła się światowa prapremiera nowej, jubileuszowej serii ogrzewaczy przepływowych. Urządzenia charakteryzują się nowoczesną linią, funkcjonalnością oraz przystępnymi cenami. Seria jubileuszowa to 5 modeli różnicowanych pod względem funkcji oraz konstrukcji: cztery modele elektroniczne: PER, PEO, PEY, PEG i jeden hydrauliczny: PHB.

Prapremiera nowych ogrzewaczy wody

Ogrzewacze przepływowe znajdują zastosowanie w miejscach, gdzie występuje indywidualne zapotrzebowanie na ciepłą wodę użytkową. Są montowane w punkcie poboru lub w bezpośredniej jego bliskości. Pozwala to na prawie całkowite zredukowanie strat cieplnych, a co za tym idzie na oszczędność w zużyciu energii i wody.

Najbardziej zaawansowanym urządzeniem w kolekcji jest model PER oferujący wiele komfortowych funkcji, w tym: dwa przyciski służące do zapamiętania indywidualnie nastawionych temperatur, tryb ECO, WELLNESS oraz pilota dostarczanego wraz z urządzeniem. Sterowany mikroprocesorem zawór gwarantuje uzyskanie temperatury wody z dokładnością 0,5°C nawet przy maksymalnym przepływie.

Elektroniczne ogrzewacze przepływowe nowej generacji posiadają możliwość wyboru mocy grzewczej 18, 21 lub 24 kW w jednym urządzeniu. Jest to moc przełączalna w zależności od potrzeb Użytkownika. Każdy model jest wyposażony w system odkrytej grzałki o dużej odporności na zakamienienie. Są przystosowane do bezpośredniego podłączenia do instalacji z PCV oraz posiadają stopień ochrony IP 25.

Urządzenia będą dostępne w sprzedaży od lipca 2014r.

źródło: STIEBEL ELTRON