Nowości

EcoLogiczne wypieki z piekarnikiem Bosch

23.05.2014

Odkrywanie na nowo radości z gotowania i pieczenia to wyzwanie, jakie pokonali niemieccy inżynierowie. Nowy piekarnik marki Bosch dba nie tylko o najlepszy efekt naszych kulinarnych zmagań w kuchni, ale również pozostaje przy tym niezwykle ekologiczne dzięki funkcji automatycznego szybkiego nagrzewania oraz specjalnemu czyszczeniu EcoClean.

Cel: zawsze pyszne ciasto

Piekarnik BoschNie bez kozery to właśnie piekarnik uznawany jest przez większość za "serce" kuchni. Wyposażony w funkcjonalne cechy, staje się niezastąpionym pomocnikiem, z którym przygotowywanie ulubionych dań jest niezwykle przyjemne, a współpracę zawsze wieńczy wyśmienity sukces.

Właśnie takie założenia przyświecały powstaniu nowego piekarnika marki Bosch. Pojemność ponad 60. l oraz funkcja automatycznego szybkiego nagrzewania, dzięki której piekarnik oszczędza czas i energię, to jedynie zapowiedź kulinarnej przygody. Dodatkową zaletą, znajdującą uznanie szczególnie tych domowników, którzy oczekują na pyszne rezultaty naszej pracy w pokoju obok, jest SoftClose.

System ten, oparty na specjalnej budowie zawiasów, sam cicho, szczelnie i bez trzaskania domyka drzwi piekarnika, co jest szczególnie wygodne zwłaszcza wtedy, gdy mamy obie ręce zajęte. W trosce o bezpieczeństwo drzwi zostały wzbogacone dodatkowo o tzw. chłodny front 40 st. C. ich specjalna izolacja gwarantuje, iż pozostaną one chłodne, chroniąc najmłodszych i czworonożnych pupili.

Wyliczania zalet nowego sprzętu marki Bosch zdecydowanie nie kończy EcoClean, ale na pewno stanie się ona jedną z ulubionych funkcji każdego, kto choć raz podjął decyzję o czyszczeniu wnętrza piekarnika. Dzięki opatentowanemu systemowi czyszczenia, ściany wnętrza piekarnika zawsze są utrzymane w czystości, a dba o to  specjalna powłoka ceramiczna, rozkładająca tłuszcz i inne zanieczyszczenia.

Niewątpliwą zaletą EcoClean jest jej działanie zawsze wtedy, gdy tylko uruchomimy urządzenie, a także wyjątkowa właściwość regeneracji, dzięki której powłoka EcoClean służy nam przez cały czas użytkowania piekarnika.

Piekarnik HBG43T450                        
o    7 rodzajów grzania
o    Automatyczne szybkie nagrzewanie
o    EcoClean
o    Chłodny front
o    SoftClose
o    Poj. 62 l
o    Klasa efektywności energetycznej A
o    Zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dziecko
o    Cena: 1859 zł

Więcej informacji na: www.bosch-home.pl

źródło: BSH