Nowości

Beckers Designer White - urok czystej bieli

23.05.2014

Domowe wnętrza zaaranżowane w bieli przynoszą wyciszenie i studzą emocje - co w świecie nadmiaru informacji i bodźców staje się szczególnie pożądane. Biel jest też doskonałym wyborem ze względu na swe walory estetyczne i praktyczną łatwość stosowania. Beckers Designer White to nowa farba, która zapewnia czysty, zimny odcień bieli. Jej ważną zaletą jest również ekologiczna, bezpieczna dla zdrowia receptura.

Beckers Designer White - urok czystej bieliWnętrza zaaranżowane w bieli wyglądają niezwykle harmonijnie, a przy tym oryginalnie. Kolor ten przynosi skojarzenia z równowagą, porządkiem i świeżością. Nie tylko tworzy wyważoną i pełną dobrego smaku stylizację, ale też zapewnia domownikom wyciszenie i relaks. Jest przy tym barwą niezwykle praktyczną - prostą w stosowaniu i uniwersalną. Śmiało powierzyć jej możemy główną rolę w naszej aranżacji.

Nowa farba Beckers Designer White zapewnia piękne, matowe wykończenie. Utworzona powłoka jest odporna na mycie wodą z dodatkiem detergentu. Beckers Designer White gwarantuje bardzo dobrą trwałość bieli i wytrzymałość na promieniowanie UV - jest więc idealnym wyborem również do mocno przeszklonych pomieszczeń.

Na podkreślenie zasługuje jej ekologiczna, bezpieczna dla zdrowia i środowiska receptura. Farba jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne osobom szczególnie wrażliwym (również dzieciom) oraz ze skłonnością do alergii. Co istotne, nie zawiera Lotnych Związków Organicznych. Beckers Designer White to farba o dobrym kryciu i wygodnej aplikacji - nie chlapie i łatwo się rozprowadza.

Beckers Designer White to idealne rozwiązanie do różnego typu pomieszczeń oraz do aranżacji w każdym stylu - od klasyki po nowoczesny minimalizm.

Biała lekkość

Biel pomaga odpocząć od nadmiaru zmysłowych wrażeń - warto więc właśnie na tym kolorze oprzeć aranżację sypialni. Gdy wybierzemy meble i dodatki również w białym kolorze, stworzymy przestrzeń idealną do relaksu.

Łatwość aranżacji, efektowność stylu

Biel to kolor wszechstronny i pomagający ustrzec się wielu błędów aranżacyjnych. Ponadto dodaje wnętrzu przestronności i optycznie je rozjaśnia. W wypełnionej bielą strefie dziennej, dobrze będą czuli się zarówno domownicy, jak i goście. Przestrzeń ociepla drewniana podłoga i delikatnie żółty akcent kolorystyczny na jednej ze ścian.

źródło: Beckers

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 14 680 56 00, infolinia 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.tikkurila.pl, www.tikkurilapotegakolorow.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.