Nowości

Drzwiczki piecowe GOT firmy BRUNNER teraz również jako unoszone

21.05.2014

Również wśród drzwiczek piecowych GOT coraz bardziej odczuwalne jest życzenie rynku za szybą o dużym formacie. Jak w paleniskach stalowych tak i dla drzwiczek piecowych GOT obserwuje się rosnące zapotrzebowanie na formaty szyby 51/67, 38/86 oraz formaty narożne Eck 51/52/52, 45/67/44, 57/67/44 i 38/86/36.

Z tego też powodu włączamy do naszego programu dostaw drzwiczek piecowych GOT ulubiony format palenisk stalowych 45/101 oraz Eck 45/101/40.

Duży format szyby z drzwiczkami otwieranymi na bok, staje się nieporęczny ze wzglądu na swoje długie skrzydło np. podczas podkładania drewna: rozwiązanie – drzwiczki piecowe GOT jako unoszone. Szyba unoszona podwyższa komfort obsługi urządzenia. Nie tylko w przypadku otwierania drzwiczek dla podłożenia drewna, ale też podczas otwierania drzwiczek w celu umycia szyby. Komfort, który inwestor ceni sobie codziennie.

Konstrukcja bazuje na doświadczeniu palenisk stalowych: Easy-lift. Za tym kryje się nasze rozwiązanie płynnej i stabilnej mechaniki unoszenia szyby. Podczas otwierania drzwiczki odchodzą od korpusu i przesuwają się w górę. Dopiero bezpośrednio podczas zamykania drzwiczki samoczynnie szczelnie dojeżdżają do korpusu. Unikalna konstrukcja drzwiczek, która jest łatwa w obsłudze a jednocześnie zapewnia trwałą i i wytrzymałą szczelność drzwiczek.

Klick-Klack – szczególny system zamykania drzwiczek unoszonych (w celu umycia szyby). Otworzenie szyby jedynie poprzez naciśnięcie. Nie da się bardziej praktycznie otworzyć drzwiczek unoszonych z szybą ceramiczną do mycia! Bez rzemieślniczego kunsztu i grzebaniny. Pojedynczy klik i drzwiczki otwierają się do przodu – przy szybie narożnej – do boku. Szyba wewnętrzna jest łatwa do wyczyszczenia.

Nowością w drzwiczkach piecowych GOT jest pozostawienie niezabudowanej skrzyni z szybą w obszarze frontu. Dzięki takiej konstrukcji również w tym obszarze ciepło promieniujące może swobodnie przechodzić.
 
Załączamy przegląd naszej aktualnej oferty drzwiczek piecowych GOT oraz palenisk piecowych GOF Lieferprogrammes Grundofentüren und Grundofenfeuerungen, cennik skrócony GOT Preisschnellübersicht Grundöfen oraz wyciąg z naszego cennik głównego (dla GOT / GOF / GOF – Tunnel) - Grundofentüren / Grundofenfeuerungen / Grundofenfeuerung-Tunnel.
 
Pojedyncze karty techniczne mogą Państwo ściągnąć z naszej strony internetowej www.brunner.eu
 
Prezentowane po raz pierwszy na targach HAGOS w Stuttgarcie (w marcu 2014)

źródło i zdjęcia: BRUNNER

Firma powiązana:

Brunner

Telefon +48 885 531 477, +49 8721 771 0
www.brunner.pl, pl.brunner.eu/about_brunner/
infopolska@brunner.de

Brunner