Nowości

Wiosenne nowości w kolekcji płyt laminowanych Kronopolu

16.05.2014

Oferta meblowych płyt laminowanych spółki Kronopol powiększyła się o dwie nowe kolekcje - Symfonię DĄB oraz "Nowości 2014", zawierające łącznie 21 dekorów. Płyty laminowane to jeden z podstawowych produktów w ofercie Kronopolu. Tradycyjnie są one materiałem bazowym do budowy mebli, a także coraz częściej materiałem dekoracyjnym przy wykończeniu wnętrz. Właśnie ze względu na funkcje dekoracyjne większą uwagę przywiązuje się do kolorystyki czy struktury powierzchni płyt.

W maju 2014 r. w asortymencie Kronopolu na rynku pojawiło się 21 nowych wzorów kolorystycznych, w tym płyty z dwustronną strukturą synchroniczną, które dadzą klientom jeszcze więcej możliwość aranżacji przestrzeni.

Oferta meblowych płyt laminowanych spółki Kronopol powiększyła się o dwie nowe kolekcje - Symfonię DĄB oraz "Nowości 2014", zawierające łącznie 21 dekorów.

Dwustronna struktura synchroniczna

Kolekcja Symfonia DĄB to kolejna linia płyt ze strukturą synchroniczną w ofercie Kronopolu. Do tej pory w ofercie dostępne były dwie kolekcje - JESION oraz WIĄZ. W skład nowej linii wchodzi 6 zróżnicowanych kolorystycznie dekorów:

Na czym polega wyjątkowość nowej kolekcji Kronopolu? W Symfonii DĄB po raz pierwszy zastosowaliśmy dwustronną strukturę synchroniczną, która idealnie odwzorowuje rysunek drewna dębowego po każdej stronie płyty. Dodatkowo, dostępna paleta stylowych brązów, beżów i szarości daje szansę na wprowadzenie do każdego wnętrza ponadczasowego charakteru z delikatną nutą nowoczesności. Takie połączenie nowych technologii produkcji z najmodniejszym aktualnie wzornictwem stanowi odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów - wyjaśnia Anna Kędziera, menedżer produktu w Kronopolu.

"Nowości 2014"

Druga innowacja produktowa to 15 dekorów, zainspirowanych najświeższymi trendami w designie - "Nowości 2014":

Bogata gama kolorystyczna kolekcji sprawia, że płyty meblowe można z powodzeniem zastosować w zróżnicowanych wnętrzach. Nowe dekory sprawdzą się zarówno w salonie, jadalni, pokoju dziecięcym, jak i biurze"- dodaje Anna Kędziera. 

Więcej informacji o produktach Kronopolu na stronie www.kronopol.pl.

źródło i zdjęcia: Kronopol