Nowości

Chłodziarka marki Siemens trzykrotnie przedłużająca świeżość warzyw, owoców, mięsa i ryb

15.05.2014

Innowacyjną technologię vitaFresh inżynierowie marki Siemens wykorzystali w nowej chłodziarce, którą można połączyć z osobną zamrażarką, tworząc kombinację twinCenter.

Witaj, świeżości!

Chłodziarka przedłużająca termin przydatności do spożycia warzyw, owoców, mięsa i ryb aż trzykrotnie od tej pory może przestać kojarzyć się z bujną wyobraźnią pisarzy science-fiction. 

Nowy standard chłodzenia - 3 x świeżość

Głównym zadaniem nowej chłodziarki Siemens jest trzykrotne przedłużenie świeżości ulubionych produktówGłównym zadaniem nowej chłodziarki Siemens jest trzykrotne przedłużenie świeżości ulubionych produktów, które najczęściej przechowujemy w swoich lodówkach.

Dzięki specjalnej strefie chłodzenia vitaFresh, podzielonej na obszar wilgotny i suchy, otrzymujemy najlepsze warunki chłodzenia nawet dla najbardziej wymagającej żywności.

Sucha część strefy vi-taFresh umożliwia dłuższe przechowywanie mięsa, drobiu i ryb przy wilgotności powietrza ok. 50 proc. Wybierając zaś strefę wilgotną, charakteryzującą się 95 proc. wilgotności powietrza, nasze warzywa i owoce pozostaną jędrne i aromatyczne trzykrotnie dłużej! Jak to możliwe?

Innowacyjne rozwiązanie vitaFresh opiera się na wykorzystaniu temperatury ok. 0 st. C i automatycznym dostosowaniu poziomu wilgotności do produktów. Chłodziarka sama w ten sposób dba o to, by witaminy, związki mineralne, a także kolor i wygląd były zachowane na długo po zakupieniu żywności. Dodatkową zaletą vitaFresh jest odseparowanie produktów do oddzielnych szuflad, dzięki czemu intensywne zapachy nie przenikają się.

Zimno z półki, bliźniak do pary

Nowa chłodziarka KS36FPI30Poza najwyższą dbałością o świeżość ulubionych produktów, nową chłodziarkę wyróżnia także jej bogate wnętrze. Pośród wielu rodzajów półek, tak jak np. easyLift, których wyso-kość można zmieniać w zależności od potrzeb, nawet jeśli jest ona zapełniona, na uwagę za-sługuje najnowsze rozwiązanie - coldTray. To specjalne miejsce na drzwiach chłodziarki spodoba się każdemu amatorowi zimnych napojów i sprawdzi się szczególnie w czasie upalnych dni. Dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza w drzwiach chłodziarki, na półce coldTray panuje chłodniejsza o ok. 2 st. C temperatura, gwarantująca szybkie schłodzenie napoju, który na niej stoi. Całość wnętrza chłodziarki uzupełniają metalowe aplikacje, podkreślane przez energooszczędne i wydajne światło LED, zaś o sterowanie dba elektroniczny panel touchControl. Wnętrze chłodziarki, a także jej innowacyjną technologię, uzupełnia również możliwość utworzenia kombinacji twinCenter, łącząc nową chłodziarkę z osobną zamrażarką. 

Kombinacja twinCenter chłodziarki KS36FPI30 z zamrażarką GS36NAI31

Kombinacja twinCenter chłodziarki KS36FPI30 z zamrażarką GS36NAI31Nowa chłodziarka KS36FPI30
- strefa vitaFresh
- półka coldTray
- touchControl
- noFrost
-możliwość kombinacji twinCenter z zamrażarką GS36NAI31 

Cena: 4499 zł

Więcej informacji na: http://www.siemens-home.pl

Firma zaprasza do nowo otwartego Centrum Domowych Inspiracji, znajdującego się w siedzibie firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego przy Al. Jerozolimskich 183 w Warszawie. Salon ekspozycyjny marki Siemens to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą produktową marki, którą wyróżnia innowacyjna technologia i ponadczasowy design. Więcej informacji nt.

Centrum Domowych Inspiracji na stronie internetowej tutaj.

źródło i zdjęcia: Siemens