Nowości

Innowacyjna farba antykorozyjna Silvermont firmy Den Braven

13.05.2014

Szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych na metalowe elementy różnego rodzaju staje się oczywisty wraz ze stopnieniem śniegu i pojawieniem się pierwszych wiosennych dni. By cieszyć się wyglądającym nieskazitelnie w promieniach słońca otoczeniem domu, warto jak najszybciej zdecydować się na usunięcie szkód powstałych podczas mokrych i chłodnych miesięcy. Niezastąpiony preparat, jakim jest dekoracyjna farba antykorozyjna Silvermont firmy Den Braven, pozwoli szybko i sprawnie przywrócić każdemu ogrodzeniu utracony urok.

Niezawodny i wszechstronny

Popękana powierzchnia, wyblakły kolor, łuszczące się resztki zeszłorocznej farby i niwecząca dekoracyjną rolę ogrodzenia rdza to tylko kilka z licznych problemów, które wymagają natychmiastowej interwencji.

Renowacja ogrodzenia po zimie nie jest koniecznością spowodowaną jedynie względami estetycznymi, ale pozwala również zapobiec nieodwracalnym uszkodzeniom mogącym pojawić się wskutek długotrwałego zaniedbania i postępującego procesu korozyjnego.

Zastosowanie produktu pozwalającego przywrócić nieskazitelny wygląd metalowym elementom, a jednocześnie konserwującego ich powierzchnię sprawi, że w krótkim czasie i niewielkim nakładem pracy przywrócimy pierwotny urok metalowych wykończeń. Powyższe zadania bez zarzutu wykona dekoracyjno-antykorozyjna, jednoskładnikowa farba Silvermont firmy Den Braven.

Skutecznie pokrywa zniszczoną powierzchnię warstwą chroniącą przed uszkodzeniami mechanicznymi i szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Potwierdzeniem jest aż 8 letnia gwarancja na działania ochronne wszechstronnej farby antykorozyjnej Silvermont, która przeznaczona jest do renowacji i konserwacji wszelkich elementów wykonanych z metali żelaznych, takich jak żelazo, żeliwo i stal.

Renowacja w parze z technologią

Skuteczne przeprowadzenie prac renowacyjnych na metalowych elementach, na których pojawiła się już rdza, wiąże się z szeregiem żmudnych i pracochłonnych czynności - oczyszczaniem zajętych korozją miejsc, pasywowaniem,  pokrywaniem podkładem, a następnie farbą dekoracyjną.

Innowacyjny produkt Silvermont, dzięki zaawansowanym technologiom, pozwala znacznie usprawnić cały proces. Preparat ten łączy w sobie cechy gruntu, podkładu zwiększającego adhezję oraz farby nawierzchniowej, a co więcej nie wymaga specjalnych przygotowań przed jego nałożeniem.

Wiąże w wyniku reakcji chemicznej powstałą na zabezpieczanych elementach rdzę, dzięki czemu możliwe jest jego zastosowanie bezpośrednio na element skorodowany, przed wcześniejszym usunięciem niezwiązanych i luźnych części podłoża.

Gęsta konsystencja ułatwia aplikację i gwarantuje wysokie krycie, pozwalając jednoczenie na uzyskanie soczystych barw bez konieczności nakładania wielu warstw.

Silvermont firmy Den Braven występuje w wersji matowej, półmatowej oraz połyskującej, z których każda posiada własną, bogatą gamę kolorów umożliwiając tym samym idealne dopasowanie faktury i tonacji ogrodzenia do otoczenia domu.

Dodatkowo, wydajna formuła pozwala na pokrycie jednym litrem farby aż 7-10 m2 powierzchni. W przypadku niewykorzystania całego opakowania szczelnie zamknięty produkt może być przechowywany do 5 lat bez ryzyka utraty unikatowych właściwości.

Farba Silvermont firmy Den Braven z powodzeniem sprawdzi się również przy odświeżeniu nie tylko ogrodzeń, ale i wszelkich metalowych okuć w ogrodzie, finezyjnych mebli ogrodowych oraz wielu innych elementów dekoracyjnych.

Dzięki licznym atutom i ekonomicznym opakowaniom niewątpliwie należy do czołówki produktów, które w mgnieniu oka odrestaurują zniszczone w czasie zimowych miesięcy powierzchnie.

Farba antykorozyjna Silvermont firmy Den Braven,
kolor: półmat, połysk, puszka 0,25 l, 0,7 l, 2,5 l, cena brutto - 19,82 zł (0,25 l), 39,81 zł (0,7 l), 135,59 zł (2,5 l),
kolor: matowy, puszka 0,25 l, 0,7 l, cena brutto - 19,82 zł (0,25 l), 39,81 zł (0,7 l)

źródło i zdjęcia: DEN BRAVEN

Firma powiązana:

Den Braven

Telefon 61 89 61 740
www.denbraven.pl
info@denbraven.pl

Den Braven