Nowości

Bosch TDI 90 Sensixx’x - żelazko ułatwiające prasowanie

12.05.2014

Zaawansowane technologicznie żelazko Bosch TDI90 Sensixx’x i umieszczony w nim generator pary pozwolą nawet na zaprasowanie ubrań w origami.Automatyczne wyłączanie, blokada kapania, funkcja uderzania pary, prasowanie w pionie - to wymagane i już standardowe funkcje, które musi posiadać nowoczesne żelazko.

Bosch TDI 90 Sensixx’x -  żelazko ułatwiające prasowanieBosch TDI 90 Senesixx’x idzie o krok dalej i posiada szereg dodatkowych funkcji ułatwiających prasowanie. Jedną z nich jest wbudowany w urządzenie generator pary wyrzucający nawet do 200g pary na minutę. Dzięki temu żelazko prasuje wyjątkowo szybko, dokładnie i idealnie rozprasowując zagniecenia.  To inteligentne żelazko grzeje   i generuje parę tylko kiedy trzymamy je w dłoni.

Zastosowanie kompaktowego generatora pary w żelazku TDI90 Sensixx’x powoduje, że sprzęt jest mniejszy i lżejszy od stacji pary, ale prasuje lepiej i precyzyjniej niż tradycyjne żelazka dostępne na rynku.

Nowoczesne technologie zastosowane w żelazku  chronią  tkaniny. Dzięki funkcji i-Temp Advanced nie trzeba już ustawiać temperatury dla każdego rodzaju materiału. Temperatura  jest dobierana automatycznie i gwarantuje idelany efekt prasowania zarówno jeansów jak i delikatnego jedwabiu.

Bosch TDI 90 Sensixx’x -  żelazko ułatwiające prasowanieBosch TDI 90 Sensixx’x posiada także udogodnienia takie jak programy AntiShine i AntiCalc. Tą pierwszą docenią osoby preferujące ciemne barwy koszul czy żakietów. AntiShine chroni ciemne i delikatne tkaniny przed wybłyszczaniem, a AntiCalc zapobiega osadzaniu się kamienia i przedłuża żywotność urządzenia.

Bardzo istotnym elementem każdego żelazka jest także jego stopa, która powinna umożliwiać łatwe poruszanie żelazka po prasowanej tkaninie. Zastosowana w żelazku TDI 90 Sensixx’x stopa CeraniumGlissee jest wykonana z odpornych na zarysowanie materiałów, a dodatkowo posiada także znakomite właściwości ślizgowe.

Tworząc TDI 90 Sensixx’x, Bosch brał pod uwagę potrzeby rynku. Najważniejszymi z nich są szybkość prasowania i jego dokładność. To właśnie one mają umilić i usprawnić prasowanie.

Bosch zdecydował się także na przeprowadzenie testu żelazek, a udział wezmą w nim wybrane przez producenta osoby, które do tej pory deklarowały w Internecie swoją niechęć do prasowania.

źródło: BSH