Nowości

Wielostopniowe pompy wirowe typu WH – nowość w ofercie Hydro-Vacuum S.A.

12.05.2014

Oferta Hydro-Vacuum S.A. powiększa się o nowy typ pomp. Wynikiem prac projektowo-wdrożeniowych zespołu inżynierów fabryki jest typoszereg wielostopniowych pomp wirowych typu WH.

Obecnie dostępne są już pompy typu WHA.2 i WHA.3 które są poziomymi pompami wielostopniowymi przeznaczonymi do pompowania wody o temperaturze do 140°C oraz paliw płynnych i innych cieczy w zakresie wytrzymałości materiałów użytych do ich budowy. Na uwagę zasługuje wersja WHS z członem samozasysającym.

Pompa WHS to specjalne rozwinięcie konstrukcji pompy WHA, w której za ostatnim stopniem zastosowano dodatkowy człon krążeniowo-próżniowy. Rozwiązanie to umożliwia wyssanie gazu z przestrzeni roboczej pompy oraz instalacji ssawnej, powodując brak konieczności stosowania dodatkowych układów zalewających.

Pompy WH będą również dostępne w wersjach:

  • WHI z wirnikiem wstępnym o podwyższonych własnościach antykawitacyjnych,
  • WHG z wirnikiem wstępnym i członem samozasysającym o podwyższonych własnościach antykawitacyjnych i zdolności samoczynnego zasysania cieczy.

Cały typoszereg pomp WH charakteryzuje się bardzo dobrymi sprawnościami oraz własnościami antykawitacyjnymi. Wielostopniowe pompy wirowe WH będą prezentowane m.in. na targach:

  • IFAT w Monachium
  • STACJA PALIW w Warszawie
  • WOD-KAN w Bydgoszczy

na które to targi serdecznie Państwa zapraszamy.

Na bieżąco aktualizowane informacje o typoszeregu pomp WH. Możliwe jest również umówienie spotkania celem przeprowadzenia prezentacji o nowych pompach typu WH – prosimy o kontakt z Doradcami Technicznymi z działu Przemysł.

źródło izdjecia: Hydro-Vacuum S.A.

Firma powiązana:

Hydro-Vacuum S.A.

Telefon 56 450 74 15
www.hv.pl
hv@hv.pl

Hydro-Vacuum S.A.