Nowości

Nowe elementy w kolekcji ceramiki łazienkowej Skip

12.05.2014

Skip to ceramika, której nie można pominąć podczas poszukiwań wymarzonego wyposażenia do łazienki. Tym bardziej, że jest ona teraz dostępna w wersji stojącej, która inaczej ustawiła jej proporcje.

Ceramika łazienkowa SkipSkip jest jedną  z pierwszych serii ceramiki Disegno wprowadzonych na rynek przez firmę Coram Poland. Z założenia jest to kolekcja ze średniego segmentu cenowego, o kompaktowych gabarytach i podwieszanej formie, co czyni ją doskonałą propozycją do mniejszych łazienek.

Nowe elementy w kolekcji ceramiki łazienkowej Skip. Niedawno jednak włoski producent pokusił się o doprojektowanie miski w.c. i bidetu w wersji stojącej oraz  monolitycznej kolumny spłukującej, co może zmienić postrzeganie tej ceramiki. Stojąca forma wysmukliła kształt ceramicznych elementów i optycznie zwiększyła ich gabaryty. Duża w tym zasługa kolumny spłukującej o blokowej konstrukcji, która dodaje zestawowi w.c. eleganckiego charakteru. Umywalką proponowaną  do zestawienia ze stojącą wersją ceramiki Skip jest model Qubo w kształcie podłużnej misy o wymiarach 80x40x15 cm. Jest to forma atrakcyjna i lekka wizualnie, a co ważne można ją zawiesić na ścianie lub postawić na szafce umywalkowej - w obu konfiguracjach sprawdzi się równie dobrze.

Ceramika łazienkowa SkipNowe elementy w kolekcji Skip mają następujące parametry:

-        ceramiczna miska w.c. stojąca o wymiarach  55x37x41 cm,

-        bidet stojący o wymiarach 51x37x41 cm,

-        ceramiczna kolumna spłukująca o wymiarach 40x13x93,5 cm z systemem spłukiwania firmy Geberit.

Ceramika Skip standardowo oferowana jest w kolorze białym. Na zamówienie dostępna jest również wersja w kolorze czarnym.

Reprezentantem marki Disegno Ceramica na polskim rynku jest firma Coram Poland należąca do Grupy Coram International.  Link do strony internetowej firmy: www.coram.pl

Ceramika łazienkowa Skip

źródło i zdjęcia: Coram

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram