Nowości

Lampy PATTY marki Nowodworski Lighting

09.05.2014

Mniej znaczy więcej - to złota zasada, która najlepiej odzwierciedla nieustająco modny, nowoczesny styl aranżacji wnętrz. Umiar dotyczy zwłaszcza dodatków, dlatego warto skupić się na wyborze wielofunkcyjnych elementów wystroju. Wymaganiom nowoczesnych wnętrz odpowiadają lampy z kolekcji PATTY marki Nowodvorski Lighting, które nie tylko oświetlą, ale i udekorują pomieszczenie, podkreślając urok minimalistycznej aranżacji.

Oświetlenie w nowoczesnym duchu

Minimalizm, przestrzeń, oszczędność dodatków, proste i geometryczne formy to słowa klucze charakteryzujące nowoczesny styl, który od lat króluje w aranżacji wnętrz. Urządzając pomieszczenie zgodnie z modernistycznym trendem należy szczególnie przemyśleć kwestię doboru dodatków, które swoim wyrazem nie mogą przytłoczyć surowej stylizacji.

Zachowanie umiaru w przypadku elementów dekoracyjnych sprawia także, że warto zdecydować się na rozwiązania wielofunkcyjne. Tym wymaganiom, jeśli chodzi o oświetlenie, sprostają lampy z kolekcji PATTY marki Nowodvorski Lighting.

Oprawy te bowiem nie tylko spełnią funkcję praktyczną - doskonale oświetlając wybrane wnętrze, ale świetnie wpiszą się także w minimalistyczny klimat, będąc prawdziwą ozdobą pomieszczenia utrzymanego w nowoczesnym stylu. Wszystko za sprawą między innymi efektownych abażurów w stonowanych barwach. Przykuwające uwagę projekty -przykłady nowoczesnego designu, sprawią, że wnętrze zyska ciepło, tym samym stając się bardziej przytulne.

Świet(l)ne możliwości

Tym co wyróżnia nowoczesny wystrój jest bez wątpienia otwarta przestrzeń. By w pełni oddać przestronność wnętrza stosuje się rozmaite triki. Wrażenie większego metrażu pomieszczenia osiągniemy wykorzystując białe barwy, które powodują, iż wnętrze optycznie wydaje się być większe. Warto także zrezygnować z wyraźnych granic pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami, likwidując chociażby ściany działowe.

W wyeksponowaniu otwartej przestrzeni niebagatelną rolę odgrywa także światło, zarówno to naturalne, jak i to stworzone za pomocą punktów świetlnych. W tej roli idealnie sprawdzą się wiszące lampy z kolekcji PATTY marki Nowodvorski Lighting.

W skład linii wchodzą cztery designerskie oprawy oświetleniowe o prostych, geometrycznych kształtach. Tym co wyróżnia zwisy są oryginalne, nietuzinkowe motywy ozdabiające abażury. Dostępne w trzech wersjach kolorystycznych lampy: coffee, gray, ecru oraz model z nadrukiem PATTY newspaper zachwycają nowoczesnymi, graficznymi wzorami.

Zarówno propozycja imitująca informacje prasowe, jak i te z wykorzystaniem literowego nadruku, doskonale spiszą się w biurze architekta czy pokoju nastolatka. Z pewnością znajdą uznanie wśród osób ceniących sobie niestandardowe rozwiązania.

Odpowiednio dobrane oświetlenie odgrywa kluczową rolę w nowoczesnych wnętrzach. Koncepcja bazująca na minimalizmie zakłada oszczędność w ilości dodatków, dlatego też lampy, prócz funkcji praktycznych, muszą stanowić także oryginalny element dekoracyjny. Kolekcja PATTY marki Nowodvorski Lighting dzięki nietuzinkowym wzorom abażurów doda wyrazu pomieszczeniu idealnie wkomponowując się w wystrój nowoczesnych aranżacji.

źródło i zdjęcie: Nowodworski Lighting

Firma powiązana:

Nowodvorski Lighting

Telefon 34 344 91 10/11
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Nowodvorski Lighting