Nowości

Nowa płyta Combi Induction marki Bosch

09.05.2014

Motywacją powstania płyty Combi Induction był cel maksymalnego komfortu jej użytkowania. Wydzielona strefa Combi umożliwia gotowanie w większych naczyniach prostokątnych i owalnych, takich jak np. brytfanny. W efekcie płyta wyposażona jest w cztery indukcyjne strefy grzewcze, w tym jedna z nich jest podwójną strefą Combi. Dla każdego z pól grzania można zastosować aż 17 poziomów mocy, zaś o ich precyzyjny wybór zadba sterowanie dotykowe DirectSelect.

Jeszcze więcej możliwości

Nowa płyta Combi Induction marki Bosch stwarza jeszcze więcej swobodnej przestrzeni gotowania. Dzięki połączeniu dwóch oddzielnych pól, możliwe stało się gotowanie w jeszcze większych naczyniach o nietypowych kształtach.

Komfort i wygodę użytkowania wzbogaca także funkcja MoveMode. Uruchamiana jednym dotknięciem zapewnia szybkie zagotowanie potrawy i późniejsze utrzymanie jej w cieple, bez konieczności zmiany ustawień na panelu sterowania.

Jak to możliwe? Po zagotowaniu, przesuwając naczynie na pole powyżej, powodujemy automatyczne włączenie tej strefy na pierwszy poziom grzania, podtrzymujący temperaturę.

Rozlane mleko? To żaden problem, odkąd płyta została wyposażona w funkcję Krótkiego czyszczenia.  Dzięki niej możemy ją wyłączyć, wytrzeć, a po chwili powrócić do gotowania według wcześniej określonych ustawień.

Bosch w każdym detalu

Z myślą o najmłodszych, płyta została wyposażona także w zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci.

Płyta indukcyjna Combi Induction PIT851F17E                
o    powerBoost dla stref grzewczych
o    funkcja MoveMode
o    sterowanie DirectSelect
o    wyświetlacz cyfrowy
o    zabezpiecznie przed uruchomieniem przez dzieci
o    cena: 2879 zł

źródło: BSH