Nowości

Nadjeżdża pokojowa rewolucja! NaviBot SR 8845 firmy Samsung

12.08.2010

NaviBot SR 8845 całkowicie zmienia nasze wyobrażenie o porządkach. W tym zgrabnym urządzeniu drzemie moc zaskakujących możliwości, które czynią NaviBota najbardziej spektakularną tegoroczną premierą na rynku AGD. Inteligentny samosterujący odkurzacz-robot stworzony przez Samsunga wjeżdża na salony, by wreszcie odciążyć nas  w domowych obowiązkach.

Co ważne: tę rewolucję przeprowadza pokojowo, według czystych zasad i w świetnym, designerskim stylu.

Samodzielny...
Wystarczy go włączyć, a o całą resztę zadba sam. Omijanie przeszkód oraz mebli, a nawet powrót do stacji dokującej po zakończonej pracy to dla NaviBota żaden kłopot. Gwarancją jest system Visionary MappingTM, który zapamiętuje wirtualną mapę domu dzięki wbudowanej kamerze cyfrowej rejestrującej 30 zdjęć na sekundę oraz dwóm procesorom obliczającym położenie odkurzacza względem przedmiotów oraz stacji dokującej.

NaviBot może odkurzać nieprzerwanie przez 90 minut, potem sam wraca do stacji, aby naładować baterię i rozpoczyna sprzątanie w miejscu, gdzie przerwał pracę. Dzięki systemowi Visionary MappingTM  wracając do bazy, NaviBot zawsze wybiera najdogodniejszą trasę. 

    ...czujny...
Prawdziwym sekretem NaviBota jest niemal kobieca intuicja, którą zawdzięcza 37 inteligentnym czujnikom zapewniającym mu sprawne, bezkolizyjne poruszanie się po domu. Dzięki sensorom, NaviBot odkurza precyzyjnie, omija przeszkody, które znajdą się na jego drodze, wyczuwa strome krawędzie – nie spadnie więc ze schodów, ani nie zaplącze się w leżące na posadzce kable. Za to bez trudu pokona progi i listwy podłogowe o wysokości nawet półtora centymetra, a jeśli wjedzie na nowy rodzaj podłoża – natychmiast dostosuje do niego sposób czyszczenia..

    ... pomocnik...
Największą udręką miłośników czworonogów jest liniejąca sierść zwierzaków, którą ciężko jest zebrać z dywanów i podłóg. NaviBot jest wyposażony w nową technologię Samsung Pet Hair Care, dzięki czemu o czystość domowych powierzchni dbają specjalne szczotki przystosowane do zbierania kłaczków i sierści oraz grzebień ochronny, który zatrzymuje włosy oraz zapobiega owijaniu się sierści wokół szczotek.

                                       ... kontrolowany...
Ważną dla użytkowników NaviBota funkcję niczania przestrzeni oferuje sytem Virtual GuardTM,
dzięki któremu można stworzyć w pomieszczeniu niewidoczną barierę o maksymalnej długości 4 metrów. Można ją wykorzystać jako wirtualny płot, oddzielający przestrzeń, którą odkurzacz ma ominąć lub jako wirtualny przewodnik, wyznaczający kolejność sprzątania pomieszczeń.

                                                                 ... przez nasze potrzeby!
Aby jak najlepiej przystosować urządzenie do różnych potrzeb użytkowników, Samsung wyposażył je w różne tryby czyszczenia:

  • Tryb Auto, który wykonuje jeden cykl sprzątania, po którym odkurzacz powraca do stacji dokującej;
  • Tryb Max, gdy NaviBot odkurza bez przerwy do całkowitego wyczerpania akumulatora;
  • Tryb Krawędzie pozwalający na dokładne sprzątanie w kątach;
  • Tryb Miejscowy, dzięki któremu wskażemy NaviBotowi miejsce wymagające odkurzenia;
  • Tryb Manualny, który umożliwia ręczne sterowanie odkurzaczem przy pomocy pilota działającego na podczerwień;
  • Tryb Opóźnionego Startu, który pozwala zaprogramować pracę NaviBota na konkretną godzinę, dzięki czemu odkurzanie nie wymaga naszej obecności w domu.

Dodatkowe informacje twchniczne

Kolor: szary

Filtr: HEPA 12

Wymiary zestawu (szerokość/długość/wysokość): 355 x 355 x 93 mm

Waga zestawu: 3,5 kg

Wyświetlacz LED

Akcesoria: dodatkowy filtr, narzędzie czyszczące, baza dokująca, pilot na podczerwień

Czas odkurzania: do 90 min.

Czas ładowania: 2 godz.
Pojemność zbiornika na kurz: 0,6 l
Sugerowana cena detaliczna produktu: 2399 PLN

źródło: Agencja PR Partner of Promotion
Więcej

Firma powiązana:

Samsung

Telefon 022 607 44 00/01, 0 801 801 881 (Infolinia)
www.samsung.pl
infoline@samsung.com.pl

Samsung