Nowości

Nowoczesna okleina drzwi INVADO

10.08.2010

Stosowana dzisiaj technologia sprawia, że drzwi okleinowane okazują się być dla wielu najlepszym wyborem. Mając to na uwadze firma INVADO wprowadziła do swojej oferty produktowej modele, które z pewnością okażą się idealnym elementem wyposażenia wnętrza.

Dobrej jakości okleina to niezwykle praktyczne i ekologiczne rozwiązanie aranżacyjne. Pozwala cieszyć się urokiem drewna i jednocześnie wyeliminować jego podstawowe wady, jak skrzypienie czy odkształcanie.

W swojej nowej kolekcji drzwi okleinowych, firma INVADO przedstawia szereg inspirujących propozycji, które pomogą ożywić Twoje wnętrze. Malawi oraz Gwinea z szybą satinato, godzą uniwersalny charakter klasycznego drewna z prostotą wielkomiejskiego designu. Zrównoważona ornamentyka Livorno i Sorrento nawiązuje do tradycji romańskiej architektury, a Caprio i Cancro to dobry wybór dla miłośników harmonijnych, geometrycznych kompozycji przeszkleń.

Zwieńczenie nowej oferty stanowią drzwi Lido, których elegancki styl uzupełniają  dyskretne akcenty aluminium. Eklektyczny charakter nowoczesnej kolekcji INVADO sprawia, że spodoba się zarówno wielbicielom tradycyjnych aranżacji, jak i bardziej awangardowych trendów.

źródło: Intro Media

Więcej

Firma powiązana:

Invado

Telefon 34 35 10 540
www.invado.pl
biuro@invado.pl

Invado