Nowości

Zgrany duet Franke - zlewozmywak Maris i bateria kuchenna Sinos

05.05.2014

Najnowsza kuchenna kolekcja Franke, którą tworzy zlewozmywak z Fragranitu + Maris w komplecie z baterią Sinos to najbardziej zgrany duet tego sezonu. Powściągliwa, elegancka forma zlewozmywaka idealnie pasuje do przestronnych, nowoczesnych kuchni, choć projektantom Franke udało się stworzyć zestaw, który świetnie sprawdzi się także w mniejszych przestrzeniach.

Zgrany duet Franke – zlewozmywak Maris i bateria kuchenna SinosRegularnie powtarzane kuchenne czynności, jak obieranie i mycie owoców czy warzyw wykonamy szybciej i przyjemniej korzystając z praktycznych komór zlewozmywaka Maris, z wygodnie wyprofilowanym ociekaczem i systemem akcesoriów dodatkowych.

Granitowy kompozyt - stale ulepszany przez Franke materiał Fragranit + zapewnia łatwe utrzymanie zlewozmywaka w czystości, gwarantuje niezmienny wygląd i kolor przez wiele lat.

Zgrany duet Franke – zlewozmywak Maris i bateria kuchenna SinosErgonomiczna i elegancka bateria kuchenna Sinos stanowi idealne uzupełnienie zlewozmywaka, wygląda szlachetnie i świetnie zdaje egzamin z praktyczności. Wygodne sterowanie strumieniem wody i starannie dopracowany profil wylewki są gwarancją, że bateria doskonale sprawdzi się przez długie lata codziennej eksploatacji.

Zgrany duet Franke: zlewozmywak Maris oraz bateria Sinos to zaproszenie do wspólnego gotowania, do celebracji czasu, który spędzamy razem przy błahych, codziennych czynnościach i dzięki temu te zwykłe chwile, jak uchwycone w kadrze zdjęcia nabierają osobistego znaczenia.

Emocje są w życiu każdego z nas równie ważne, co smaki, sztuką jest dostrzec magię w rutynowych, kuchennych czynnościach, ale dzięki zgranym duetom - to jest możliwe. Misją marki Franke jest tworzenie nowej jakości w kuchniach naszych klientów, nie nowych produktów w magazynach - dodaje Monika Konaszewska - Marketing Manager Franke Polska.

Zlewozmywak Maris - cena: 1 399 zł
Bateria kuchenna Sinos PULL-OUT - cena: wersja chromowana 1 199 zł; wersja ze stali szlachetnej 1 499 zł

źródło i zdjęcia: FRANKE

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke