Nowości

Nowa srebrna zaprawa klejowa Sopro FKM® Silver Wysokoelastyczna - multifunkcyjna i wydajna

30.04.2014

Decydując się na remont starego lub urządzanie nowego mieszkania, inwestor staje przed wyborem ceramicznych lub kamiennych płytek. Aby osiągnąć zamierzony efekt, czyli trwałej i estetycznej okładziny stanowiącej ozdobę pomieszczenia, należy sięgnąć po odpowiednią zaprawę niezbędną do jej montażu. Dostępna od niedawna w ofercie firmy Sopro zaprawa klejowa FKM® Silver to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w przypadku płytek ceramicznch, mozaiki szklanej, kamienia naturalnego, jak i wielkoformatowych gresów.

Sopro FKM® Silver Wysokoelastyczna, srebrna zaprawa klejowa

Sopro FKM® Silver  to srebrno-szara, wysokoelastyczna i szybkowiążąca cementowa zaprawa klejowa S1, ulepszona zwiększonym dodatkiem tworzyw sztucznych i trasu reńskiego, przeznaczona do osadzania i układania ściennych i podłogowych okładzin ceramicznych.

Multifunkcyjna - stworzona w oparciu o recepturę "4 w 1" - do stosowania w konsystencji cienko-, średniowarstwowej i półpłynnej oraz do szpachlowania powierzchni do 20 mm grubości warstwy.

Dzięki szybkiemu wiązaniu wody niezawodna w terminowych pracach budowlanych - możliwość chodzenia i fugowania już po 2 godzinach.

Wysoko krystaliczne wiązanie wody chroni przed przebarwieniami, dzięki czemu FKM® Silver jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku jasnych i transparentnych okładzin z kamienia naturalnego. Zaprawa jest bardzo dobrze urabialna i plastyczna, przy zachowaniu stabilnej konsystencji.

Sopro FKM® Silver przeznaczona jest do wielkoformatowych płyt gresowych na ścianach i podłogach. Nadaje się na podłogi ogrzewane i uszczelnienia zespolone. Może być stosowana zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, obiektach przemysłowych, usługowych i użyteczności publicznej, jak i na zewnętrznych balkonach oraz tarasach, a także na obszarach podwodnych i podłogach podgrzewanych.

Według klasyfikacji PN-EN 12004 posiada klasę C2 FT S1.

Posiada certyfikat EC1plus.

cena: ok 220zł brutto za worek 25 kg (Zużycie: 1,1 kg/m2 na 1 mm grubości warstwy)

źródło:  Sopro

Firma powiązana:

Sopro Polska

Telefon 22 335 23 00, 22 335 23 09
www.sopro.pl
biuro@sopro.pl

Sopro Polska