Nowości

Zasłony prysznicowe SEALSKIN w ofercie CORAM

06.08.2010

Sealskin, holenderski producent tekstyliów łazienkowych, na tegoroczne lato przygotował zasłony prysznicowe praktycznie w każdym stylu. Są tu zasłony o estetyce nowoczesnej, klasycznej, romantycznej, retro, etno itp. Zasłona Moodz to propozycja do łazienki romantycznej.

Śnieżnobiała tkanina dekorowana jest wzorami motyli, ptaków i kwiatów. Kolorystyka wzoru, z przewagą fioletu i czerni, intrygująco kontrastuje z bielą całości. Zabieg ten sprawia, że zasłona nabiera nowoczesnego wyrazu, a jednocześnie nie brakuje jej szczypty nostalgii. Zasłona o wymiarach 180x200 cm wykonana jest z poliestru. Kosztuje 78 zł. 

Nairobi, jak sugeruje nazwa, reprezentuje w nowej ofercie Sealskin styl etno. Inspiracja Czarnym Lądem widoczna jest także w kolorystyce zasłony oraz w dekoracji, którą tworzą charakterystyczne, afrykańskie wzory. Zasłona o wymiarach 180x200 cm przygotowana została z poliestru. Kosztuje 70 zł.

Temat motywu „grochów” jest dość złożony. Kiedyś były modne, potem trafiły do lamusa, niedawno znów wróciły do łask. Wielbicielom tego wzoru zwracamy uwagę na nową zasłonę prysznicową firmy Sealskin o nazwie Polka. Tekstylna zasłona prysznicowa (180x200 cm) przygotowana została w trzech wariantach kolorystycznych: czerwonej, czarnej i błękitnej z białymi dużymi grochami. W każdej wersji kolorystycznej zasłonie towarzyszy dywanik łazienkowy wykonany z akrylu. Zasłona kosztuje 64 zł, dywanik o wymiarach 60x90 cm kosztuje 98 zł.

Moreno, to jedyna jednolita zasłona wśród nowości Sealskin. Elegancka i świetnie układająca się zasłona prysznicowa o wymiarach 180x200 cm wykonana została z bawełny połączonej z poliestrem. Tkanina w kolorze głębokiego turkusu jest delikatnie połyskliwa, dzięki czemu pięknie prezentuje się w świetle. Uwagę zwraca elegancki sposób przygotowania tkaniny do montażu – zasłona wyposażona została w metalowe pierścienie do przełożenia przez drążek. Taki sposób mocowania jest nie tylko bardziej estetyczny, pozwala też tkaninie na swobodne układanie się. Zasłona Moreno kosztuje 105 zł.

Zasłona Monastir jest doskonałą propozycją do wnętrz stylizowanych. Dekoracja, której estetycznego źródła można dopatrywać się m.in. w orientalnych ściennych kaflach, wprowadza do wnętrza spokój i równowagę. Sprzyja temu także wyważony kolor całości. Zasłona Monastir wykonana została z poliestru połączonego z organzą. Zasłona o wymiarach 180x200 cm kosztuje 115 zł. Do kompletu można dokupić dywanik łazienkowy o wymiarach 60x90 cm w cenie 87 zł.

źródło: Coram

Więcej

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram