Nowości

Kolekcja Grupy Paradyż wiosna-lato 2014

02.05.2014

Delikatność i prostota formy, nawiązania do natury i wibrujące kolory - o obowiązujących trendach na sezon wiosna-lato 2014 pamiętają nie tylko kreatorzy mody, ale również projektanci wnętrz, którzy czerpią inspiracje z podobnych źródeł. W tym sezonie króluje ponadczasowość, pastelowe barwy oraz swoboda w aranżacji.

Kolekcja Grupy Paradyż wiosna-lato 2014

Abrila / Purio

Kolekcja Grupy Paradyż wiosna-lato 2014Jak połączyć fascynację światem natury z nowoczesnością i duchem tętniącego życiem miasta? Błyszczące płytki z kolekcji Abrila / Purio Grupy Paradyż to starcie charakterów. Fotograficzna wyrazistość kwiatów magnolii i orchidei tonują geometrycze pasy.

Gozee / Purio

Kolor fioletowy niejednokrotnie święcił triumfy na pokazach mody czy w sztuce użytkowej. Co więcej, światowej sławy Instytut Kolorów Pantone uznał odcień orchidei za najważniejszy kolor 2014 roku. Grupa Paradyż wykorzystała tę barwę w kolekcji Gozee / Purio. W połączeniu z subtelną bielą i spokojną szarością kolorystyka ta przywodzi na myśl nastrojową wiosnę. Misterne florystyczne inserta sprawiają, że płytki wyglądają jak najlepszej jakości, ręcznie malowane, płócienne tkaniny.

Salva / Salvo

Kolekcja Grupy Paradyż wiosna-lato 2014Kwitnące drzewa wiśni sakura to japoński symbol zbliżającej się wiosny. Estetyka dalekiego Orientu nie przestaje inspirować projektantów mody i wnętrz od wielu sezonów. Motywy roślinne - kwiatów wiśni i trawy morskiej - to wyróżniki kolekcji Salva / Salvo. Delikatne kolory i subtelne, akwarelowe wzornictwo wprowadzą do każdego wnętrza egzotyczną świeżość.

Penza / Penzo

Minimalistyczne i konturowe dekory florystyczne doskonale łączą się z trendami nawiązującymi do eleganckich, barokowych wzorów. Inspiracją do stworzenia kolekcji Penza / Penzo była budząca się do życia roślinność wybrzeży angielskiej Kornwalii. Rysunek szlachetnego onyksu stanowi bazę dla subtelnych motywów kwiatowych oraz finezyjnych rysunków inspirowanych epoką Baroku.

źródło i zdjęcia: Grupa Paradyż

Firma powiązana:

Ceramika Paradyż

Telefon 44 736 41 00, bezpłatna infolinia 800 55 66 77
www.paradyz.com, www.myway-paradyz.com

Ceramika Paradyż