Nowości

Romantyczna kolekcja Grupy Paradyż

25.04.2014

Każda kobieta lubi podkreślać swój charakter i indywidualny styl. Pamiętają o tym nie tylko kreatorzy mody, ale także projektanci wnętrz, którzy czerpią inspiracje z podobnych źródeł. Delikatność i prostota formy, nawiązania do natury i szeroka paleta barw to wyróżniki ponadczasowych kolekcji Grupy Paradyż, wpisujących się również w obowiązujące trendy.

Z doświadczenia wiem, że wnętrza dedykowane kobietom wyróżniają się świeżością i elegancją oraz często wykorzystują niebanalne aranżacje i dodatki. Najlepiej sprawdzają się ponadczasowe kolekcje, różnorodność kolorów i subtelne dekory florystyczne. Dzięki nim można w prosty sposób stworzyć niezwykłą przestrzeń, a przez to wyrazić siebie - mówi Agnieszka Grzegorczyk, menedżer produktu w Grupie Paradyż.

Pełna uroku

Bujna roślinność wybrzeży angielskiej Kornwalii stała się inspiracją dla kolekcji Penza / PenzoBujna roślinność wybrzeży angielskiej Kornwalii stała się inspiracją dla kolekcji Penza / Penzo.
Jej bazę stanowią tonalne płytki z rysunkiem kamienia szlachetnego - onyksu.

W kolekcji nie brakuje jednak elementów dekoracyjnych, które nadadzą wnętrzu romantyczności. Zarówno subtelne motywy kwiatowe, jak i geometryczne wzory pozwalają na dodatkowe wykorzystanie pozostałych dekoracji - mozaiki czy szklanych listew.

Dwie natury

Abrila / Purio to płytki, które łączą w sobie wzory inspirowane zarówno światem natury, jak i tętniącym życiem miastem. Modne, błyszczące powierzchnie i kolory płytek bazowych - bianco i grafit - można uzupełnić delikatnymi dekoracjami kwiatowymi.

Z drugiej strony, geometryczne inserta pozwolą nawiązać do kosmopolitycznego i pełnego energii stylu miejskiego.

Barwne wnętrze

Pastelowe kolory - niebieski, biały i koralowy - kolekcji Salva / SalvoPastelowe kolory - niebieski, biały i koralowy - kolekcji Salva / Salvo wprowadzą do wnętrza powiew świeżości. Żywe motywy roślinne oraz geometryczne dekoracje, wykonane przy pomocy nowoczesnej technologii druku cyfrowego, nadadzą płaskiej powierzchni ścian wrażenie trójwymiarowości.

Z kolei delikatna biel, spokojna szarość i wrzosowy fiolet to podstawowe kolory łazienkowej kolekcji Gozee / Purio. Paletę barw podkreślą inserta o misternych wzorach kwiatowych lub geometrycznych.

źródło i zdjęcia: Grupa Paradyż

Firma powiązana:

Ceramika Paradyż

Telefon 44 736 41 00, bezpłatna infolinia 800 55 66 77
www.paradyz.com, www.myway-paradyz.com

Ceramika Paradyż