Nowości

Kolekcja drzwi HAPPY z oferty POL-SKONE

02.08.2010

POL-SKONE jest wiodącą marką w branży stolarki otworowej w Polsce. W roku 20-lecia przedstawia niezwykle bogatą ofertę nowości. Wyjątkowo interesującym a zarazem pionierskim rozwiązaniem jest kolekcja HAPPY - drzwi do szczęśliwego dzieciństwa najmłodszych pociech.

Dają one całkiem nowe spojrzenie na aspekt funkcjonalności gdyż jedna strona skrzydła pełni funkcję „magnetycznej tablicy szkolnej”. Model HAPPY dostępny jest również w opcji obustronnie malowanej lub w wersji przeszklonej, co daje wiele aranżacyjnych możliwości.

Konstrukcję skrzydła tworzy ramiak z klejonki sosnowej, obłożony malowanymi płytami HDF. Wypełnienie stanowi płycina obustronnie malowana. Dostępne w wymiarach „60”, „70”, „80”, „90”. Mogą być stosowane jako drzwi jedno- lub dwuskrzydłowe nawet w systemie przesuwnym. Dostępne we wszystkich kolorach tęczy, czyli bogata paleta barw RAL i NCS.

Skrzydło drzwiowe HAPPY z magnetyczną tablicą łączy w sobie elementy edukacji, zabawy i praktyczności. Dla rodziców oznacza to koniec niechcianych rysunków na drzwiach i ścianach, a dla dzieci pełnię szczęścia. Drzwi z tej kolekcji będę również doskonałym elementem kuchni, przypominającym o zakupach. Z powodzeniem mogą również znaleźć zastosowanie w lokalach użytkowych, informując Klientów o aktualnych promocjach.

źródło: MTR Media

Więcej

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.eu
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone