Nowości

Nowe rozwiązania Systemów Fasadowych Ruukki FormaTM i Ruukki ExpressionTM

24.04.2014

Elewacja obiektu to jego wizytówka, zatem płyty ścienne Ruukki muszą iść z duchem czasu, także pod względem estetycznym. Ponadto nowe produkty umożliwiają budowę energooszczędnych budynków o indywidualnym  charakterze elewacji za rozsądną cenę.

Ruukki wprowadza na polski rynek dwa nowe rozwiązania Ruukki FormaTM i Ruukki ExpressionTM, dzięki którym wygląd fasady budynku ograniczony jest praktycznie tylko wyobraźnią architekta. Bogaty wybór produktów z oferty Systemów Fasadowych Ruukki, od tradycyjnej elegancji po przyciągającą wzrok nowoczesność, oferuje architektom szerokie spektrum możliwości projektowych.

Nowe rozwiązania Systemów Fasadowych Ruukki FormaTM i Ruukki ExpressionTMW tym roku mija 40 lat, odkąd ruszyła produkcja płyt warstwowych w zakładzie w Obornikach Wielkopolskich, należącym obecnie do Ruukki. Firma ma zatem ogromne doświadczenie, które nie tylko przekłada się na know how, ale także na dostarczenie klientom produktów dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb.

To w Obornikach zaczęła się polska historia płyt stosowanych do wykonania lekkiej obudowy. Sztandarowy produkt Ruukki - płyta warstwowa - do dziś jest kojarzony z "płytą obornicką".

źródło: ruukki

Firma powiązana:

Ruukki Polska

Telefon 46 85 81 600
www.ruukkidachy.pl

Ruukki Polska