Nowości

NOWOŚĆ w ofercie Kolekcji Mebli Klose - sypialnia Multiform

29.07.2010

Kwintesencja elegancji i komfortu w nowoczesnym wydaniu. Proste formy brył o idealnych proporcjach i eklektyczne połączenie szlachetnego drewna z nowoczesnym akrylem to cechy charakterystyczne najnowszej.propozycji do sypialni marki Klose. Meble z linii Multiform...

pozwalają wyjść poza schemat pałacowego luksusu czy surowego minimalizmu dając możliwość wykreowania prywatnej strefy odpoczynku o niepowtarzalnym klimacie. Najnowsza kolekcja mebli do sypialni marki Klose łączy w sobie piękno naturalnej faktury i barwy drewna z nowoczesnym oraz dynamicznym design.

Elementy frontów pokryte akrylowym tworzywem tworzą niebanalne połączenie z naturalną okleiną o wyraźnym usłojeniu drewna. Możliwość indywidualnego dobrania kolorystyki dekoru pozwala uzyskać zróżnicowany efekt - dostosowany do gustu klienta i planowanego wystroju sypialni. Brak tradycyjnych wystających uchwytów powoduje, iż meble z kolekcji Multiform zachowują czystość i prostotę formy. Ciepły kolor proponowanych przez Kolekcję Mebli Klose wybarwień podkreśla wytworny charakter tej linii. Meble dostępne są w wersji buk lub orzech.

Łóżko z kolekcji Multiform docenią nie tylko osoby poszukujące komfortu i doskonałej jakości, ale także ceniące modny design rozwiązań. Akrylowy dekor ozdabiający szczyt łóżka współgra z ozdobnym wykończeniem wiszących szafek nocnych. Stworzą one z łóżkiem spójną kompozycję - funkcjonalną, a jednocześnie nie przytłaczającą całości wystroju. W kolekcji dostępne są również bardziej tradycyjne wersje szafek nocnych.

W nowej ofercie znajdziemy także wersje łóżek z podnośnikiem oraz zamontowanym oświetleniem w szczycie. Nie w każdym mieszkaniu czy domu jest miejsce na osobną garderobę - dlatego ważnym elementem sypialni Multiform są szafy ubraniowe. Funkcjonalne i pojemne, ale także doskonale komponujące się z pozostałymi elementami tej linii. Duże lustra na drzwiach sprawdzą się nie tylko podczas porannego ubierania się, ale dodatkowo optycznie powiększą przestrzeń.

Sypialnia to nie tylko miejsce gdzie śpimy, tutaj przygotowujemy się do kolejnego dnia, dlatego w nowej linie mebli nie mogło zabraknąć funkcjonalnej toaletki z wygodnym taboretem. Proste, geometryczne formy mebli z kolekcji Multiform nie skazują nas na surowy minimalizm. Sprawdzą się zarówno w otoczeniu jasnych stonowanych barw i nowoczesnych dodatków, jak i w towarzystwie ozdobnych sztukaterii, luster w ozdobnych ramach i kunsztownych żyrandoli. Dzięki meblom do sypialni z kolekcji Multiform stworzymy oryginalną, a przy tym stylową strefę domowego relaksu. Kolekcja zaprojektowana przez Zenona Bączyka od września 2010 dostępna będzie w salonach marki Klose.

źródło: Pegasus Public Relations

Więcej