Nowości

Nowa seria SmartCool Color - Konsumenci marki Bosch wybrali trzy nowe kolory chłodziarek

17.04.2014

Soczyste, dyskretne i eleganckie. Matowe i połyskliwe. Nowa seria kolorystyczna SmartCool Color od Bosch nada barw twojej kuchni. Cztery stylowe kolory: Limonkowy, Granit, Espresso, Piano Black Oszczędność, klasa energetyczna A++, inteligentny projekt wnętrza, wysoka łatwość obsługi.

Monachium – Bosch zmienia konsumentów w projektantów. Na targach IFA 2012 producent urządzeń gospodarstwa domowego poprosił odwiedzających o określenie nowej linii kolorystycznej serii SmartCool Color. Zwycięskie barwy zostały wyłonione latem 2013 r. i są teraz dostępne w sklepach: Limonkowy, Granit oraz Espresso.

SmartCool Color: dla miłośników lodówkowego porządku

Kolory zdobią front chłodziarko-zamrażarek z nowej serii SmartCoolColor. Seria ta odznacza się nie tylko spektakularnym wyglądem, ale również należy do klasy energetycznej A++. Urządzenia wyposażone są w wygodną, regulowaną czujnikiem funkcję kontroli temperatury, pojemny CrisperBox z kontrolą wilgotności dla owoców i warzyw oraz technologię LowFrost, redukującą ilość nagromadzającego się lodu w zamrażarce. Tak jak wszystkie urządzenia Bosch, w serii SmartCool Color przykłada się dużą wagę do kwestii łatwości obsługi. Duża pojemność wnętrza jest podkreślona oświetleniem LED; inteligentny rozdział miejsca z wieloma schowkami i miejscami do przechowywania żywności zadowoli zarówno miłośników porządku jak i miłośników chaosu.

Nowe kolory: dodatek dla bogatszego kontrastu

Trzy nowe kolory są dostępne w wersji matowej i wypełniają wszystkie potrzeby związane w wyglądem, od eleganckich po proste i od nowoczesnych po stylowe. Poza trzema kolorami z matowym wykończeniem wybranymi przez konsumentów, Bosch poszerzył serię również o dodatkowy kolor z wysokim połyskiem: klasyczny Piano Black, delikatnie kontrastujący z jasną kuchnią, jak również harmonizujący i stanowiący elegancki dodatek do ciemniejszych pomieszczeń. Niezależnie od tego, czy chodzi o matowy czy połyskliwy, soczysty czy dyskretny: wszystkie kolory odpowiadają trendom podkreślającym funkcje pomieszczeń, w których znajdują się sprzęty kuchenne.

źródło: BSH