Nowości

Technologia GROHE Blue® - technologia uzdatniania wody

16.04.2014

Niegazowana, średnio gazowana czy z większą ilością bąbelków? System GROHE Blue® pozwala ugasić pragnienie zawsze świeżą, filtrowaną i schłodzoną wodą. Technologia  GROHE Blue® dostępna jest zarówno w modelach baterii kuchennych  z serii Minta oraz K7.

Klienci mogą dodatkowo wybierać pomiędzy wersją podstawową, która zawiera wkład filtrujący lub wersją rozbudowaną - z urządzeniem chłodzącym  i saturatorem. Świeża woda w domu i w biurze prosto z baterii kuchennej oznacza koniec dźwigania ciężkich butelek i zgrzewek, a jednocześnie pozwala oszczędzić wydatki domowe i środowisko naturalne.

Klienci mogą być więc pewni, że wybór systemu GROHE Blue® to odpowiedzialna, wygodna i bezpieczna decyzja. Odnosi się to zwłaszcza do technologii uzdatniania wody opracowanej wspólnie przez GROHE oraz firmę BWT - Best Water Technology. Filtry produkowane przez europejskiego lidera technologii uzdatniania wody zamieniają bowiem zwykłą wodę z kranu w odświeżający napój.

Różnorodność wyboru i harmonijny design

Technologia GROHE Blue® - technologia uzdatniania wodyNiezależnie od wymagań dotyczących kształtu i wykończenia, estetyka GROHE Blue® trafi we wszystkie gusta - czy to chodzi o filigranową i cylindryczną formę nowej baterii Minta, czy minimalistyczną konstrukcję baterii K7, z wykończeniem chromowym lub ze stali nierdzewnej. GROHE Blue® Pure z zestawem startowym zawiera jednouchwytową baterię kuchenną z opcją filtrowania, efektowną szklaną karafkę oraz obligatoryjnie filtr do wody.

Dla tych, którzy chcą czerpać schłodzoną oraz gazowaną wodę z tej samej baterii, istnieje możliwość użycia dodatkowego urządzenia chłodzącego  i saturatora  GROHE Blue®. Rozwiązanie to pozwala wzbogacić przefiltrowaną i schłodzoną już wodę o musujące bąbelki. Specjalne pokrętło baterii ułatwia wybór odpowiedniego poziomu nagazowania.

Wszystkie baterie GROHE Blue® posiadają zaawansowany system dwóch wewnętrznych, zakończonych eleganckim perlatorem, kanalików - jeden służy do przefiltrowanej i schłodzonej wody, drugi do nieprzefiltrowanej: ciepłej lub zimnej.

Wolnostojące poręczne rozwiązanie - GROHE Blue® Mono

Trzecim i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem w ramach innowacyjnego asortymentu baterii kuchennych jest GROHE Blue® Mono - wariant dostarczający tylko przefiltrowaną wodę, bez opcji wody użytkowej. Ta bateria może być zainstalowana jako uzupełnienie istniejącej już baterii zlewozmywakowej lub w kombinacji z systemem GROHE Red® dostarczającym wrzącą wodę prosto z kranu.

W ten sposób można zachować ulubioną baterię kuchenną wraz ze wszystkimi sprawdzonymi oraz ulubionymi udogodnieniami, a jednocześnie uzupełnić ją o źródło świeżej, smacznej wody, dostępnej o każdej porze.

Wariant GROHE Blue® Mono  jest tak samo przyjazny w użytkowaniu jak inne rozwiązania GROHE Blue®. Niewielka dźwignia z możliwością regulacji o 180 stopni, która posiada wbudowaną blokadę w pozycjach 90 i 45 stopni, pozwala w łatwy sposób wybrać temperaturę i rodzaj nalewanej wody - niegazowaną, średnio gazowaną, gazowaną.

Nowa gama baterii GROHE Blue® gwarantuje różnorodność w doborze rozwiązań dla współczesnej kuchni.

źródło i zdjęcia: Grohe

 

Firma powiązana:

Grohe Polska

Telefon 22 543 26 40
www.grohe.pl
biuro@grohe.com.pl

Grohe Polska