Nowości

Nowość! Akryl Malarski Tytan Professional

15.04.2014

Na rynku dostępny jest już Akryl Malarski Tytan Professional, nowość firmy Selena, który dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły sprawia, że po utwardzeniu, spoina imituje fakturę gładzi, a wypełniony ubytek nie różni się od podłoża. Produkt niemal natychmiast zyskał uznanie wykonawców i spotkał się z ich bardzo dobrym przyjęciem.

Nowość! Akryl Malarski Tytan Professional to elastyczny uszczelniacz budowlany przeznaczony do wypełniania pęknięć, rys i szczelin w ścianach lub sufitach. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do powierzchni porowatych,  takich jak. beton, tynk, cegła, drewno, płyty G-K. Produkt jest bezwonny i neutralny chemicznie.

Zastosowana w produkcie innowacyjna formuła ANTI STAIN FORMULA oraz ANTI CRACK FORMULA sprawia, że po utwardzeniu, spoina imituje fakturę gładzi, a wypełnienie nie różni się od podłoża. Dodatkowo utwardzona spoina daje się łatwo szlifować i malować, nie pęka i nie przebarwia się.

Wszystko to sprawia, że akryl malarski Tytan Professional znakomicie nadaje się do wypełniania rys, pęknięć i szczelin na ścianach i sufitach. Najlepiej zrobić to przed malowaniem, a uzyskany efekt gładzi spowoduje, że nie da się odróżnić wypełnienia od samej ściany.

Akryl malarski nadaje się także znakomicie do uszczelniania ościeżnic drzwiowych, ram okiennych, parapetów, balustrad, listew przypodłogowych, czy cokołów, a także narożnych połączeń ścian, połączeń elementów konstrukcyjnych i budowlanych oraz połączeń przysufitowych (np. ściana – sufit podwieszany).

Dane techniczne:
Odporność termiczna po utwardzeniu: od -20oC do +80oC
Tempo utwardzania: 1 mm na dobę (230oC, 50%RH)
Czas obróbki: 5 do 10 min
Temperatura stosowania: od +5oC do +40oC
Ze względu na różnorodność stosowanych materiałów, przed użyciem należy wykonać próbę.

źródło i zdjęcie: Selena

Firma powiązana:

Selena

Telefon 71 78 38 301
www.tytan.pl, www.selena.pl
kontakt@selena.com

Selena