Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Przeszklenia

Projekty Referencyjne marki Pilkington dostępne w aplikacji mobilnej

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2019-09-16

Architekci i projektanci, poszukujący inspiracji, mogą sięgnąć po najnowszą aplikację NSG Group. Zawiera ona pełną bazę danych z łatwą w obsłudze wyszukiwarką. Dostępna jest na urządzenia z systemem IOS oraz Android. Aplikacja umożliwia szybkie wyszukiwanie produktów marki Pilkington i dopasowanie wyników wyszukiwania do wymagań projektowych.

Aplikacja ma atrakcyjny i łatwy w obsłudze interfejs, zawierający urozmaiconą bazę zdjęć. Pozwala dzielić się informacjami o najciekawszych obiektach architektonicznych ze znajomymi i współpracownikami za pomocą mediów społecznościowych.

Użytkownicy mogą wyszukiwać projekty według lokalizacji, typu budynku, kategorii korzyści, typu szkła i innych kryteriów. Wyniki wyszukiwania dostarczają szczegółowych informacji o produktach, co ma na celu wsparcie profesjonalistów z sektora budowlanego na każdym etapie procesu projektowania.

Baza będzie przydatna również dla użytkowników spoza branży i wszystkich interesujących się nowoczesną architekturą. Lokalne i globalne bazy danych zapewniają dostęp do szerokiej gamy projektów z całego świata. Największą jednak zaletą aplikacji jest to, że przy jej pomocy można znaleźć projekty w najbliższej okolicy i przekonać się jak wyglądają na żywo.

Jolanta Lessig, kierownik ds. komunikacji marketingowej w Europie NSG Group, powiedziała: Ta łatwo dostępna baza danych projektów referencyjnych daje architektom i inwestorom szansę zdobycia inspiracji projektowych, a także zdobycia wiedzy na temat naszych produktów i ich specyficznych zastosowań. Dla osób zainteresowanych nowoczesną architekturą, aplikacja zapewnia dostęp do wielu inspirujących przykładów, takich jak biura, budynki mieszkalne, centra handlowe, obiekty rekreacyjne, szkoły i przedszkola, zrealizowanych przy użyciu szkła, pochodzącego z bogatego i wiodącego na rynku asortymentu naszych produktów. Szkło odgrywa istotną rolę w budowaniu zrównoważonej architektury i daje nieograniczone możliwości w zakresie projektowania i kreowania przestrzeni. Nieocenione korzyści szkła w zakresie bezpieczeństwa, komfortu użytkowania, a także ochrony środowiska, obejmują izolację termiczną, ochronę przed słońcem, hałasem i ogniem oraz właściwości samoczyszczące. Postrzegamy aplikację jako nieocenione źródło inspiracji w zakresie projektów referencyjnych dla projektantów i konstruktorów, a także jako kompleksową bazę danych dla specjalistów z dziedziny architektury.

Aplikacja Projekty Referencyjne na urządzenia z systemem IOS dostępna jest w Apple iTunes oraz w Google Play Store.

źródło i zdjęcia: Pilkington IGP

 

Pozostałe nowości
Papa asfaltowa SuperBIT SBS
Papa asfaltowa SuperBIT SBS
Papa asfaltowa SuperBIT SBS wyprodukowana została specjalnie  do krycia deskowania na dachach...
Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny