Nowości

W odcieniu dębu – nowy dekor bram garażowych firmy Normstahl

26.07.2010

Bogactwo wzorów nowej linii pokryć bram garażowych Nature firmy Normstahl otwiera cały wachlarz możliwości aranżacyjnych. Klasyczny, ciemny kolor dekoru Dąb Grafitowy w połączeniu ze strukturą przypominającą naturalne drewno sprawi, że brama idealnie będzie komponowała się z każdym stylem architektonicznym. Co więcej, nowoczesny design bram garażowych firmy Normstahl idzie w parze z oszczednością przestrzeni, funkcjonalnością i bezpieczeństwem...

Dekor Dąb Grafitowy – brama z charakterem

Dekor Dąb Grafitowy jest jednym z 10 nowych pokryć bram garażowych proponowanych przez firmę Normstahl. Innowacyjny odcień poszycia jest nie tylko praktyczny, ale stanowi także niezwykle efektowny element dekoracyjny całego domu. Dąb jest symbolem siły i niezłomności, dlatego też świetnie pasuje do ascetycznych, surowych projektów architektonicznych, które nie potrzebują dodatkowych ozdób.

Szlachetna barwa dekoru sprawia, że brama w tym odcieniu bardzo dobrze prezentuje się także w klasycznych budynkach, podkreślając ich naturalny design. Struktura poszycia, która do złudzenia przypomina naturalne drewno powoduje, że nasz dom zyskuje nowy, bardziej interesujący wygląd. Brama Normstahl w nowym odcieniu grafitowego dębu może być dopełnieniem koloru fasady, dachu czy stolarki okiennej, jak również można ją zestawić z bardziej intensywnymi kolorami, tworząc niepowtarzalne połączenie  barw natury.

Bramy segmentowe z linii EURO i TOP firmy Normstahl – bezpieczeństwo i funkcjonalność
Bramy segmentowe górne EURO firmy Normstahl stanowią połączenie nowoczesnego wzornictwa oraz sprawdzonej konstrukcji bram garażowych. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniają bardzo dobrą izolację akustyczną. Możliwość indywidualnego dobrania wymiaru bramy sprawia z kolei, że mogą one być montowane we wszystkich rodzajach garaży ze szczególnym uwzględniniem tych o niewielkiej powierzchni. Funkcjonalne otwieranie panelu pionowo do góry umożliwia wykorzystanie niemal całego otworu garażowego bez zajmowania dodatkowego miejsca.

Z kolei bramy segmentowe boczne typu TOP firmy Normstahl charakteryzuje wysoka oszczędność przestrzeni, gdyż nie zabierają one powierzchni podsufitowej ani terenu przed garażem. Przesuwne drzwi wyposażone w ciche, łożyskowe rolki jezdne dają poczucie bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Zaletą bram linii EURO i TOP firmy Normstahl jest możliwość dostosowania kształtu bramy do otworu wjazdowego. Idealne dopasowanie sprawia, że wykorzystamy pełną wysokość i szerokość przejazdową otworu garażowego. Gładka powierzchnia poszycia grafitowego dębu wykonana jest z wysokogatunkowej folii, która zapewni nie tylko estetykę, ale także ochroni bramę przed niepożadanymi skutkami promieniowania i zmiennych warunków atmosferycznych.

Linia dziesięciu nowych dekorów NATURE firmy Normstahl czerpie inspiracę z natury. Wsród ośmiu drewnopodobnych poszyć warto zwrócić szczególną uwagę na Dąb Grafitowy. Nowa propozycja firmy Normstahl to nie tylko uczta dla oka wysublimowanego estety, ale także ukłon w stronę miłośników tradycji i niewyszukanej elegancji. Co więcej, wybór bram z oferty firmy Normstahl zapewni nam nowoczesny wygląd domu, jak również pozwoli bezpiecznie i komfortowo korzystać z garażu.

Bramy sekcyjne górne EURO w odcieniu Dąb Grafitowy:
Normstahl EUROLINE – ISO, Normstahl EUROTWIN – ISO, cena od 2990 zł netto
Normstahl EUROSTYLE – ISO, Normstahl EUROTREND – ISO, cena od 3120 zl netto
Normstahl EUROFLAIR – ISO, Normstahl EUROCLASSIC – ISO, cena od 3340 zł netto
Normstahl EUROSTYLE DESIGN – ISO, cena od 3269 zł netto (PROMOCJA DO 31 sierpnia br.)

Brama sekcyjna boczna TOP w odcieniu Dąb Grafitowy:
Normstahl TOPLINE, TOPTREND, TOPTWIN, cena od 3760 zł netto
Normstahl TOPFLAIR, TOPSTYLE, TOPCLASSIC, cena od 3880 zł netto

źródło: Normstahl

Więcej

Firma powiązana:

Normstahl Entrematic

Telefon 22 781 80 46, 801 15 65 60
www.normstahl.pl
info@normstahl.com.pl

Normstahl Entrematic