Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Sprzęt AGD

Oszczędzaj czas z Candy RapidO

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2019-09-09

Firma Candy wprowadza na rynek polski serię pralek oraz pralko-suszarek RapidO. Oprócz szeregu inteligentnych funkcji, urządzenia wyróżnia szybki program prania, który pozwala wykonać jeden cykl w zaledwie 39 minut. Serię pralek i pralko-suszarek Candy RapidO zaprojektowano z myślą o komforcie użytkowania. Dzięki tym urządzeniom pranie będzie szybkie i bezproblemowe,  a wszystko po to, aby użytkownicy mieli więcej czasu na odpoczynek i przyjemności.

Intuicyjny wymiar prania i suszenia

Urządzenia wyróżnia elegancki design i bardzo wygodna obsługa. Załadunek pralki oraz wyjmowanie rzeczy z bębna jest o wiele łatwiejsze, niż wcześniej. Serię pralek i pralko-suszarek Candy RapidO wyposażono w najwyżej umieszczony i największy otwór drzwiowy na rynku. Zmniejsza to wysiłek wkładania i wyjmowania odzieży z bębna.

Użytkownicy docenią standardowy wyświetlacz oraz zupełnie nowy, elektroniczny panel sterowania, umiejscowiony w obrębie drzwi pralki.

Oprócz tego Aplikacja Candy simpli-Fi umożliwia m.in. tworzenie własnych programów prania i suszenia, a także zdalne sterowanie urządzeniem. Przebywając poza domem można uruchamiać pranie, sprawdzić stan techniczny sprzętu, czy otrzymywać informację o konieczności wyczyszczenia filtra.

RapidO posiada aż 9 szybkich programów. Na szczególną uwagę zasługuje Daily 39’, który pozwoli zrobić pranie codzienne w niecałe 40 minut. KG Detector dobiera najlepsze parametry prania - urządzenie dostosowuje ilość wody, rytm obrotów bębna i prędkość wirowania do rodzaju tkanin. Wykrywa też obecność piany i w razie potrzeby zwiększa ilość wody podczas płukania. 

Dzięki funkcjom parowym zminimalizowana zostanie ilość zagnieceń na ubraniach, co ułatwi także ich prasowanie. Ponadto pralki i pralko-suszarki Candy RapidO wyposażono w cichy i trwały silnik inwerterowy, dzięki czemu urządzenia są wydajne i energooszczędne. Warto zwrócić również uwagę na możliwość dołożenia prania w trakcie pracy urządzenia.

Rewolucyjna funkcja Snap & Wash

Najprostszy sposób na pranie zapewnia zupełnie nowa funkcja Snap & Wash. Wystarczy zrobić zdjęcie prania za pomocą smartfona, a aplikacja dobierze odpowiedni program, tak aby uzyskać najlepsze efekty w najkrótszym czasie.

Dzięki wykorzystaniu Sztucznej Inteligencji, aplikacja rozpoznaje pranie - wyróżnia kolory oraz gabaryty, po czym sugeruje rozwiązanie dostosowane do potrzeb użytkownika. Korzystając z Asystenta Głosowego można zadać pralce pytania dotyczące prania, a urządzenie podpowie jak wybrać odpowiednie ustawienia dla danego rodzaju tkanin oraz kolorów.

Aplikacja oferuje również przydatne wskazówki - jak usuwać plamy, w jaki sposób dbać o swoje ubrania oraz pomaga w odkrywaniu wszystkich przydatnych funkcji.

Pralki i pralko-suszarki Candy RapidO są dostępne w RTV Euro AGD oraz Media Expert w cenach od 1399 zł (pralka) do 2299 zł (pralko-suszarka).

źródło i zdjęcia: Candy Hoover

Pozostałe nowości
Zasilacze WAGO o mocy 30 W i szerokości tylko 35,5 mm
Zasilacze WAGO o mocy 30 W i szerokości tylko 35,5 mm
Zasilacz Compact (787-2850) w obudowie modułowej oferuje bardzo wysoką moc, jak na swoje 35,5...
Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny