Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Sprzęt AGD

Oszczędzaj czas z Candy RapidO

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2019-09-09

Firma Candy wprowadza na rynek polski serię pralek oraz pralko-suszarek RapidO. Oprócz szeregu inteligentnych funkcji, urządzenia wyróżnia szybki program prania, który pozwala wykonać jeden cykl w zaledwie 39 minut. Serię pralek i pralko-suszarek Candy RapidO zaprojektowano z myślą o komforcie użytkowania. Dzięki tym urządzeniom pranie będzie szybkie i bezproblemowe,  a wszystko po to, aby użytkownicy mieli więcej czasu na odpoczynek i przyjemności.

Intuicyjny wymiar prania i suszenia

Urządzenia wyróżnia elegancki design i bardzo wygodna obsługa. Załadunek pralki oraz wyjmowanie rzeczy z bębna jest o wiele łatwiejsze, niż wcześniej. Serię pralek i pralko-suszarek Candy RapidO wyposażono w najwyżej umieszczony i największy otwór drzwiowy na rynku. Zmniejsza to wysiłek wkładania i wyjmowania odzieży z bębna.

Użytkownicy docenią standardowy wyświetlacz oraz zupełnie nowy, elektroniczny panel sterowania, umiejscowiony w obrębie drzwi pralki.

Oprócz tego Aplikacja Candy simpli-Fi umożliwia m.in. tworzenie własnych programów prania i suszenia, a także zdalne sterowanie urządzeniem. Przebywając poza domem można uruchamiać pranie, sprawdzić stan techniczny sprzętu, czy otrzymywać informację o konieczności wyczyszczenia filtra.

RapidO posiada aż 9 szybkich programów. Na szczególną uwagę zasługuje Daily 39’, który pozwoli zrobić pranie codzienne w niecałe 40 minut. KG Detector dobiera najlepsze parametry prania - urządzenie dostosowuje ilość wody, rytm obrotów bębna i prędkość wirowania do rodzaju tkanin. Wykrywa też obecność piany i w razie potrzeby zwiększa ilość wody podczas płukania. 

Dzięki funkcjom parowym zminimalizowana zostanie ilość zagnieceń na ubraniach, co ułatwi także ich prasowanie. Ponadto pralki i pralko-suszarki Candy RapidO wyposażono w cichy i trwały silnik inwerterowy, dzięki czemu urządzenia są wydajne i energooszczędne. Warto zwrócić również uwagę na możliwość dołożenia prania w trakcie pracy urządzenia.

Rewolucyjna funkcja Snap & Wash

Najprostszy sposób na pranie zapewnia zupełnie nowa funkcja Snap & Wash. Wystarczy zrobić zdjęcie prania za pomocą smartfona, a aplikacja dobierze odpowiedni program, tak aby uzyskać najlepsze efekty w najkrótszym czasie.

Dzięki wykorzystaniu Sztucznej Inteligencji, aplikacja rozpoznaje pranie - wyróżnia kolory oraz gabaryty, po czym sugeruje rozwiązanie dostosowane do potrzeb użytkownika. Korzystając z Asystenta Głosowego można zadać pralce pytania dotyczące prania, a urządzenie podpowie jak wybrać odpowiednie ustawienia dla danego rodzaju tkanin oraz kolorów.

Aplikacja oferuje również przydatne wskazówki - jak usuwać plamy, w jaki sposób dbać o swoje ubrania oraz pomaga w odkrywaniu wszystkich przydatnych funkcji.

Pralki i pralko-suszarki Candy RapidO są dostępne w RTV Euro AGD oraz Media Expert w cenach od 1399 zł (pralka) do 2299 zł (pralko-suszarka).

źródło i zdjęcia: Candy Hoover

Pozostałe nowości
Nowy katalog opraw oświetleniowych od Kanlux
Nowy katalog opraw oświetleniowych od Kanlux
Wersja papierowa katalogu Kanlux już dostępna.
Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny