Nowości

Utranowoczesne meble Atlantic firmy Antado

11.04.2014

Na fali zmian, które trwają w firmie Antado, z energią wkracza na rynek nowa kolekcja mebli łazienkowych o nazwie Atlantic. To nowoczesne, eleganckie meble, które dają początek linii Prestige w ofercie producenta.
Uwagę zwraca graficzna forma nowych mebli, estetyka wykończenia oraz rozwiązania takie jak zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania, które ułatwiają codzienne użytkowanie.

MEBLE ATLANTIC - NA FALI NOWOŚCI

Meble Atlantic w aranżacjiMeble łazienkowe Atlantic to pierwsza z premier prezentowanych w nowym katalogu produktowym Antado. ANTADO zmienia się na dobre. Propozycja wyjątkowa z estetycznego i użytkowego punktu widzenia. Wyjątkowa też jeśli chodzi o pozycję w ofercie producenta, gdzie inicjuje nową grupę mebli o statusie Prestige.

Atlantic to meble ultranowoczesne. Białe, proste formy oparte są na rytmie prostokąta, którego kształt określa bryłę mebli zarówno w pionie jak i w poziomie. Użycie jednego kształtu porządkuje wizualnie całą konstrukcję mebla - na przykład front szafki pod umywalkowej jest graficznie rozdzielony na cztery elementy: po jednej ze stron znajduje się prostokąt drzwiczek, po drugiej trzy prostokąty szuflad. Takiemu postrzeganiu formy sprzyja też użycie boków mebla jako nóżek. Przedłużone boki służą za wsparcie mebli, z kolei podniesiony przód  nadaje formie lekkości.

Minimalistyczną estetykę nowych mebli podkreślają eleganckie chromowane uchwyty o wpuszczanej konstrukcji.

Oprócz walorów estetycznych na uwagę zasługują także cechy techniczne i użytkowe mebli Atlantic, które potwierdzają ich wyjątkowy status w ofercie Antado.

Dobór materiałów i wykończenie zapewniają najwyższą trwałość produktu - fronty mebli wykonane są z MDF lakierowanego obustronnie na wysoki połysk, natomiast boki z płyty meblowej również  lakierowanej z obu stron. Inne zalety mebli Atlantic to: zawiasy i prowadnice z systemem cichego domykania renomowanej firmy Blum oraz eleganckie szklane półki wewnątrz regału.

Szuflada z antypoślizgowym dnemW skład kolekcji mebli Atlantic wchodzą:
- pojemna szafka podumywalkowa w dwóch szerokościach: 100 i 120  cm, o wysokości 84,5 cm i głębokości 50,5 cm, w wersji z otworem na umywalkę lub z pełnym blatem,
- regał wysoki o wymiarach 43x40x182 cm, w wersji z dwojgiem otwieranych drzwi,
- lustro na płycie w białej ramie, o wymiarach 100x80 cm oraz 120x80 cm.


Szafka podumywalkowa dedykowana jest do umywalek ceramicznych Koło (model Nova Top 56 cm) i Roca (model Rodeo 52 cm). Klienci, którzy chcą zastosować inny model umywalki mogą wybrać wersję z pełnym blatem, by w zależności od kształtu i wymiarów umywalki samodzielnie dostosować wielkość otworu w blacie.

Tworząc meble Atlantic położyliśmy nacisk na wysoką użytkowość produktu. Graficzna konstrukcja z uniesionym frontem jest atrakcyjna estetycznie, wizualnie lekka i umożliwia utrzymanie czystości pod meblem. Z kolei podwójne lakierowanie, oprócz nadania powierzchni głębszego połysku, podnosi trwałość materiału użytego do produkcji. Szuflady wyścielone antypoślizgową matą ułatwiają utrzymanie porządku minimalizując ryzyko przesuwania się obecnych tam przedmiotów - mówi Sylwia Menape-Moskal, kierownik działu handlowego Antado.

źródło i zdjęcia: Antado

Firma powiązana:

Antado Sp. z o.o.

Telefon 58 682 89 45
www.antado.com.pl
antado@antado.pl

Antado Sp. z o.o.