Nowości

Sygnalizator Napełnienia Zbiornika Szamba ALERT GSM III z POWIADOMIENIEM SMS

07.03.2014

Zafunduj sobie odrobinę luksusu i zadbaj o swój komfort instalując Sygnalizator Napełnienia Szamba w swoim zbiorniku. Nie pozwól aby wylewające szambo zepsuło Ci dobry humor, zadbany ogród czy stosunki z sąsiadami, nie wspominając o karach. Pierwszy na rynku Sygnalizator szamba, który wysyła SMS z powiadomieniem, że zbiornik jest pełny.

Sygnalizator Napełnienia Zbiornika Szamba ALERT GSM III z POWIADOMIENIEM SMS:

* Wezwie firmę asenizacyjną, zawiadomi właściciela obiektu, dozór techniczny itp.

* Firma świadcząca usługi asenizacyjne, której nr telefonu jest zaprogramowany w sygnalizatorze, może być pewna, że zlecenie trafi do niej.

* Właściciele obiektów mogą być pewni, że zlecenie wywozu zostało przekazane usługodawcy z odpowiednim wyprzedzeniem

* Sygnalizator posiada do wykorzystania dodatkowo:7 programowanych wejść , w tym:  1 kontrolujące zasilanie + 1 sabotaż + 4 natychmiastowe i 1 zwłoczne (sygnał masy), pozwalających monitorować stany alarmowe innych urządzeń takich jak: systemy zabezpieczeń, systemy alarmowe, piece, pompy itp.

* Możliwość zaprogramowania 8 nr telefonów, na które zostanie wysłana wiadomość, że zbiornik jest pełny

* Dowolna treść komunikatu, max 56 znaków (bez polskich liter)

* Sygnalizator można montować w zbiornikach każdego rodzaju, nowych i już używanych, wykonanych z dowolnego materiału o dowolnym kształcie

* Zbiornik może się znajdować praktycznie w nielimitowanej odległości od budynku.

* Dzięki zastosowaniu prostych rozwiązań montaż sygnalizatora jest bardzo łatwy.

* Obsługa i montaż jest prawie identyczny jak w przypadku Sygnalizatora Alert GM-S II

* Bardzo niskie koszty eksploatacji - koszt karty SIM  10,00 zł na rok

cena brutto: 695,00 zł

Model GSM III po przejściu w stan alarmowy może wysłać SMS-y do ośmiu abonentów np.: do właściciela nieruchomości, do firmy asenizacyjnej (wywożącej ścieki), służb technicznych, itp.

Wysłanie SMS wymaga jednak zaprogramowania urządzenia, tzn. wprowadzenia do pamięci numerów telefonów, na które ma być wysłany SMS oraz treść komunikatu jak również zaprogramowania poszczególnych wejść sygnałów alarmowych.

Programowanie odbywa się przed wysyłką urządzenia (gratis) na podstawie danych otrzymanych w zamówieniu, dlatego też bardzo prosimy o dokładne wypełnienie druku zamówienia.

Programowanie można wykonać również samodzielnie, jednak niezbędny do tego będzie specjalny przewód komunikacyjny między komputerem i modułem w Sygnalizatorze. Program do programowania urządzenia dostarczamy gratis. Przewód można zamówić oddzielnie

cena brutto przewodu: 45,00 zł

źródło i zdjęcie: Hpd

Firma powiązana:

Hpd

Telefon 22 799 26 37, 604 155 065
www.hpd.com.pl
hpd@hpd.com.pl

Hpd