Nowości

Zedra Touch - nowa bateria firmy GROHE

08.04.2014

Gdy Twoje palce są brudne, szukasz w kuchni kranu, którego obsługa będzie tak prosta, jak to tylko możliwe. Dzięki nowej dotykowej baterii Zedra od firmy GROHE, aby zaczerpnąć wody wystarczy po prostu dotknąć wylewki palcem lub inną czystą częścią ręki. To szybki i łatwy sposób na pozbycie się zabrudzeń, który dodatkowo sprawia że kran zawsze pozostanie czysty. Gdyby tylko wszystkie urządzenia kuchenne były tak wygodne i higieniczne jak Zedra Touch…

Nowa, elektroniczna, jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa to doskonałe połączenie stylowego wyglądu z nowoczesną funkcjonalnością. Bateria wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, ma elegancki kształt stożka, a dźwignia służąca do tradycyjnego włączania wody, doskonale komponuje się z całością. Gdy włączamy baterię, automatycznie, ze względu na bezpieczeństwo użytkownika woda, która leci z kranu jest zimna. Możliwe jest jednak uregulowanie temperatury wody za pomocą termostatu Grohtherm Micro, który umożliwia ustawienie żądanej temperatury. Taki  system ochrony przed oparzeniem sprawia, że użytkowanie baterii jest bezpieczne zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Ponadto, nowy produkt w kolekcji Zedra marki GROHE pojawia się na rynku z wyciąganą, podwójną wylewką, która została całkowicie przeprojektowana. Dzięki dodaniu przycisku sterującego z funkcją podwójnego blokowania, przełączanie między strumieniami jest proste i wygodne. Prostota i funkcjonalność baterii została również wzmocniona przez zastosowanie wylewki przypominającej łuk, która umożliwia napełnianie wysokich wazonów, konewki czy garnków. Funkcja obrotowa natomiast rozszerza zasięg kranu - to właśnie dzięki niej możemy go używać również poza umywalką.

Bateria zlewozmywakowa GROHE Zedra Touch sprawia, że praca w kuchni staje się przyjemniejsza i mniej czasochłonna. Niezwykle płynny ruch dźwigni zapewnia sprawdzona technologia GROHE SilkMove®. Jednocześnie, innowacyjny system silikonowych dyszy SpeedClean, ułatwia usunięcie osadów wapiennych jednym ruchem palca.

Nowa bateria Zedra Touch jest dostępna w dwóch różnych wersjach wykończenia: chromowej i matowej. Wersja chrom jest elegancka i przykuwająca uwagę - z pewnością doda blasku każdej kuchni. Wariant matowy świetnie komponuje się z matowymi zlewozmywakami i innymi akcesoriami kuchennymi ze szczotkowanej stali lub aluminium.

Nowa bateria GROHE Zedra Touch na nowo definiuje funkcjonalność i wygodę w kuchni.

źródło i zdjęcie: Grohe

Firma powiązana:

Grohe Polska

Telefon 22 543 26 40
www.grohe.pl
biuro@grohe.com.pl

Grohe Polska