Nowości

Designerskie grzejniki Planar i Planar Style firmy Stelrad

08.04.2014

Na tle klasycznych modeli wyróżnia się designerska seria grzejników Planar firmy Stelrad z gładkim przednim panelem dekoracyjnym.  Ciekawe wzornictwo i nietypowa forma spowodują, że będą one nietuzinkowym elementem dekoracji w każdym domu.

Grzejnik, który nie tylko grzeje, ale jest także estetycznym dodatkiem to wymóg udanej aranżacji wnętrz. Różnorodność rozmiarów i kolorów powoduje, że podczas projektowania instalacji grzewczej nie musimy rezygnować z jej oryginalnego wyglądu.

Ponadczasowa linia

Designerskie grzejniki Stelrad z serii Planar posiadają charakterystyczny gładki panel czołowy. Klasyczna forma i elegancki kształt idealnie komponują się z każdym wnętrzem. Dzięki temu zarówno nowoczesne pomieszczenia, jak i te urządzone w bardziej tradycyjnym stylu mogą zostać wyposażone w grzejniki Stelrad.

Dodatkowo model Planar Style posiada gładką płytę przednią z regularnymi poziomymi przetłoczeniami. Delikatnie zaznaczona linia wysmukla grzejnik i podkreśla jego geometryczną formę. Niezwykłą zaletą grzejników z serii Planar jest ich niewielka głębokość, która umożliwia ich montaż bezpośrednio na ścianie.

Warto podkreślić, że grzejniki Planar firmy Stelrad dostępne są w bogatej palecie kolorów - od tradycyjnych bieli, szarości, ecru, poprzez niestandardowe żółcie, zielenie i brązy, aż po awangardowe odcienie fioletu, bordo czy czerni. W zależności od wystroju wnętrza możemy zatem swobodnie wybrać kolor grzejnika, który idealnie wpisze się w koncepcję aranżacji całego pomieszczenia lub też stanowić będzie wyróżniający się element dekoracyjny, estetyczna rewolucja. Uzupełnieniem designerskiej serii grzejników Planar są pionowe modele Vertex Plan i Vertex Style.

Bogate wyposażenie

Rozwiązania firmy Stelrad cechuje korzystna cena za jednostkę mocy grzewczej, wysoka sprawność i wytrzymałość grzejników oraz wieloletnia gwarancja. Co więcej, dzięki optymalnym proporcjom ogrzewania promiennikowego i konwekcyjnego, grzejniki Stelrad zapewniają komfortowy rozkład temperatury w pomieszczeniach. Parametry te zostały osiągnięte poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnej technologii produkcji.

Dekoracyjny grzejnik z gładką płytą przednią z regularnymi poziomymi przetłoczeniamiGrzejniki Planar firmy Stelrad wykonane są z zimnowalcowanej cienkiej blachy wg normy EN 442-1, z osłonami bocznymi oraz górną pokrywą - grillem. Obróbka powierzchni zewnętrznej polega na odtłuszczeniu, żelazofosforanowaniu, pasywacji, płukaniu i gruntowaniu wg DIN 55900 część 1 oraz wypaleniu wysokotemperaturowym. Końcowa obróbka powierzchni polega na wysokowartościowym, elektrostatycznym powlekaniu proszkowym wg DIN 55900 część 2 i ponownym wypaleniu wysokotemperaturowym. Całość procesu lakierowania zapewnia doskonałą ochronę antykorozyjną oraz utrzymanie idealnego wyglądu grzejnika przez wiele lat jego eksploatacji.

Grzejniki Planar firmy Stelrad wyposażone są w komplet mocowań typu L konsole, który znacznie skraca i upraszcza montaż. Urządzenia te przystosowane są do współpracy ze wszystkimi systemami instalacji - stalowymi, jak i miedzianymi, z rur warstwowych czy też PVC. Można je podłączyć do różnych źródeł energii - tradycyjnych oraz alternatywnych np. pompa ciepła.

Potwierdzeniem doskonałej jakości grzejników Planar firmy Stelrad i niezawodnej pracy jest 10 letnia gwarancja udzielana przez producenta.

Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających inwestorach designerskie grzejniki Planar firmy Stelrad pozwolą wprowadzić do wnętrza nie tylko przyjemny klimat, ale także odrobinę ekstrawagancji.

Przykładowa wycena grzejników Planar i Planar Style firmy Stelrad:

Grzejnik dekoracyjny Planar firmy Stelrad, typ 11 długość   500 mm, wysokość 400 mm, cena od 266 zł netto
Grzejnik dekoracyjny Planar firmy Stelrad, typ 11 długość 1200 mm, wysokość 500 mm, cena od 398 zł netto
Grzejnik dekoracyjny Planar firmy Stelrad, typ 11 długość 2000 mm, wysokość 600 mm, cena od 600 zł netto

źródło i zdjęcia: CARADON POLSKA

Firma powiązana:

CARADON POLSKA Sp. z o.o.

Telefon 12 290 03 00, 12 657 54 07
www.stelrad.pl
biuro@caradon.pl

CARADON POLSKA Sp. z o.o.