Nowości

Silikonowo-silikatowy impregnat do podłoży ceramicznych IZOHAN IPC przyjazny środowisku

07.04.2014

Estetyka wykończenia i cechy użytkowe, to połączenie oczekiwane zarówno przez inwestora, jak i wykonawcę. Przykładem takiego produktu jest nowy silikonowo-silikatowy impregnat do podłoży ceramicznych – IZOHAN IPC.

IZOHAN IPC przeznaczony jest do impregnacji wszelkiego rodzaju powierzchni ceramicznych (cegły, dachówki, płytek ceramicznych), klinkieru, kamienia naturalnego i tynku mineralnego – nadaje on impregnowanej powierzchni zdolność odpychania wody. Producent poleca w urządzaniu wnętrz wszędzie tam, gdzie wymagana jest estetyka i odporność impregnowanych podłoży na zabrudzenia i szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Preparat może pełnić również rolę spoiwa w farbach na bazie krzemianów.

Produkt wzmacnia i trwale hydrofobizuje, nawet przy dużym rozcieńczeniu (1:5 z wodą), mineralne materiały budowlane, wnikając głęboko (od 5 do 8mm) w zabezpieczane podłoże. Redukuje wchłanianie wody oraz rozpuszczonych soli (np. chlorków), a także tworzenie się białych osadów na zaimpregnowanej powierzchni.  Powstała dzięki IZOHAN IPC powłoka jest całkowicie paroprzepuszczalna (umożliwia swobodną, efektywną cyrkulację pary wodnej) oraz odporna na środowisko zasadowe.

Stworzony na bazie silikonowo-silikatowej IZOHAN IPC jest produktem przyjaznym środowisku, niezawierającym lotnych związków organicznych. Szybkoschnący i łatwy w użyciu, jest dostępny w opakowaniach 1 i 5l (w orientacyjnej cenie 27,00 pln netto za 1l).

Źródło: Izohan

Firma powiązana:

Izohan

Telefon 58 781 45 85
www.izohan.pl
info@izohan.pl

Izohan