Nowości

Małe, czarne… Asko! Nowość w ofercie Vacu USM

06.04.2014

W ofercie firmy UST-M, polskiego producenta systemu centralnego odkurzania Vacu USM, pojawiła się nowość. Gniazda ssące z linii Asko oraz Asko Plus dostępne są teraz także w unikalnym odcieniu zamszowej czerni.

Gniazdo ssące centralnego odkurzacza pełni ważną rolę – to do niego podłącza się wąż ssący, aby rozpocząć sprzątanie. Jest to także jeden z nielicznych elementów systemu centralnego odkurzania, który swoim wyglądem wpływa na wystrój pomieszczenia. Czarne gniazda ssące Asko i Asko Plus idealnie wkomponują się w nowoczesne, monochromatyczne wnętrza.

Mocny, ciemny akcent

Obiegowa opinia głosi, że czerń pasuje do wszystkiego. Często łączy się ją z bielą, szarościami czy kolorami ziemi. Drobne, czarne akcenty nadadzą pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Ciekawym rozwiązaniem będą czarne włączniki światła, gniazdka elektryczne czy właśnie czarne gniazdo ssące centralnego odkurzacza. Przyzwyczajeni jesteśmy, że detale te utrzymane są zazwyczaj w białej bądź kremowej kolorystyce. Czerń z pewnością będzie zaskakiwać i przykuwać uwagę.

Znajdujące się w ofercie firmy UST-M gniazda Asko i Asko Plus wykonane zostały z tworzywa o zamszowej fakturze. Matowa powłoka przełamuje nieco charakterną czerń, co sprawia, że efekt jest wyjątkowo ciekawy. Dodatkowo gniazdo Asko Plus wyposażone jest w szklaną ramkę, która doskonale będzie się komponować z innymi szklanymi detalami w pomieszczeniu.

Gniazda Asko i Asko Plus dostępne są także w klasycznych wariantach kolorystycznych – białym, szarym, kremowym i srebrnym.

Cena:
Asko – 66 zł brutto
Asko Plus – 90 zł brutto
www.ustm.pl

źródło i zdjęcia: UST-M

Firma powiązana:

UST-M Sp. z o.o.

Telefon +48 44 711 11 19
www.ustm.pl
biuro@ustm.pl

UST-M Sp. z o.o.