Nowości

Nowoczesne suszarki Electrolux

16.07.2010

Nie wierz krzywdzącym opiniom dotyczącym suszarek do bielizny. Nowoczesne suszarki Electrolux nie niszczą ubrań, a dzięki wykorzystaniu pary pomagają w prasowaniu. Specjalne programy pozwalają na suszenie nawet wełny i jedwabiu, a zaawansowane technologie gwarantują energooszczędność...

Opinie o niszczeniu ubrań i zużywaniu przez suszarki dużej ilości energii elektrycznej dotyczą przestarzałych, praktycznie nie produkowanych już modeli suszarek. Najnowocześniejsze urządzenia Electrolux korzystają z zaawansowanych technologii, które pozwalają na suszenie nawet najdelikatniejszej garderoby z wełny i jedwabiu, a dzięki wykorzystaniu pary wpływają na zmniejszenie ilości późniejszego prasowania.

Specjalne programy parowe suszarki Electrolux Iron Aid (model EDI97170W) zapewniają suszenie koszul, bluzek i bielizny pościelowej bez tworzenia się zagnieceń, dzięki czemu masz mniej prasowania, a w wielu przypadkach możesz zupełnie z niego zrezygnować. Para służy także odświeżaniu garderoby, co pozwala na rzadsze korzystanie z usług pralni chemicznych. To ewidentna oszczędność czasu i kłopotów!

Wychodząc naprzeciw współczesnemu stylowi życia suszarkę Iron Aid wyposażyliśmy nawet w specjalny kosz do suszenia obuwia sportowego, dzięki czemu możesz szybko odświeżyć lub wysuszyć ulubione buty.

Nowoczesne suszarki zużywają zdecydowanie mniej energii niż ich poprzedniczki sprzed 10 lat. Do najbardziej energooszczędnych należy tu suszarka kondensacyjna Electrolux z pompą ciepła Heat Pump (model EDH97980W). Oba wspomniane modele oferują po kilkanaście programów suszenia, dostosowanych do różnych tkanin i indywidualnych potrzeb.

To dlatego w każdej chwili możesz bezpiecznie wysuszyć, odświeżyć bądź „rozprostować” swoją garderobę i raz na zawsze uwolnić mieszkanie od widoku rozwieszonego na sznurkach i stojakach prania. Pomyśl też o wiosenno-letnim tarasie czy balkonie, na którym zamiast prania…powiesisz dekoracje i kwiaty.

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat suszarek Electrolux

źródło: Electrolux

Więcej

Firma powiązana:

Electrolux

Telefon 22 434 73 00, infolinia produktowa 22 568 98 67
www.electrolux.pl

Electrolux