Nowości

Krystaliczne uszczelnianie – IZOHAN krystalizator K6

01.04.2014

Ekspert w dziedzinie profesjonalnych hydroizolacji, firma IZOHAN, wraz z rozpoczęciem sezonu rozszerza swoje portfolio o mineralną powłokę do uszczelnień krystalicznych. IZOHAN krystalizator K6, dzięki specjalnej formule, pozwala na stworzenie dodatkowej wgłębnej warstwy hydroizolacyjnej na powierzchniach betonowych i żelbetowych.

IZOHAN krystalizator K6 znajduje zastosowanie w szerokiej gamie obiektów – w budownictwie przemysłowym, hydrotechnicznym, sanitarnym, energetycznym oraz ogólnym. Polecany jest do stosowania w przypadku zagrożenia pozytywnym i negatywnym parciem wody, zarówno w nowobudowanych, jak i starych obiektach. Doskonale sprawdza się jako uszczelnienie i zabezpieczenie powierzchni zbiorników na wodę pitną, zbiorników oczyszczalni ścieków, basenów kąpielowych, fundamentów oraz piwnic.

Produkt poprzez krystalizację aktywnych związków chemicznych w porach betonu, tworzy wodoszczelną powłokę hydroizolacyjną nie tylko na powierzchni, ale zapewnia również uszczelnienie wgłębne. Nie zmniejsza przy tym paroprzepuszczalności podłoża, utrzymując wymaganą efektywną cyrkulację pary wodnej. Dzięki swej strukturze, posiada zdolność do mostkowania rys o szerokości do 0,4 mm. Jest chemoodporny i niewrażliwy na działanie środowisk agresywnych (o klasie ekspozycji XA3). Wachlarz zastosowań zwiększają parametry robocze. Umożliwiają one aplikację produktu na świeżym, mokrym betonie, a także tynkach cementowych, cegle i kamieniu.

IZOHAN krystalizator K6 jest dostępny w opakowaniach 25 kg. Orientacyjna cena to 6,79 zł netto za 1 kg w opakowaniu 25 kg.

źródło i zdjęcie: Izohan

Firma powiązana:

Izohan

Telefon 58 781 45 85
www.izohan.pl
info@izohan.pl

Izohan