Nowości

Naturalna wełna mineralna w ECOSE® Technology

13.07.2010

Firma Knauf Insulation zapewnia kompleksowe rozwiązania izolacyjne przeznaczone dla budynków mieszkalnych, niemieszkalnych oraz dla obiektów przemysłowych. Izolacja budynków to najprostsza i najtańsza metoda na oszczędzanie energii. W naszych domach i biurach 40 % produkowanej energii zużywa się na ogrzewanie i oświetlenie...

Izolacja budynku zapewnia zmniejszenie strat ciepła przez piwnice, podłogi, ściany i dach, wpływa na zwiększenie wartości nieruchomości oraz poprawia komfort mieszkania.

Naturalna wełna mineralna firmy Knauf Insulation zapewnia izolację cieplną, izolację akustyczną, ochronę przeciwpożarową budynków oraz oszczędność energii. W wyniku wykorzystania innowacyjnej biotechnologii łączenia włókien wolnej od formaldehydu i bazującej na  odnawialnych surowcach, powstaje wełna mineralna nowej generacji. ECOSE® Technology sprawia, iż izolacja z wełny mineralnej jest miła w dotyku i posiada naturalnie brązowy kolor.

Produkty firmy Knauf Insulation w ECOSE® Technology zachowują wszystkie znakomite parametry tradycyjnej wełny mineralnej w zakresie izolacyjności cieplnej, izolacyjności akustycznej i odporności ogniowej , ale są od niej lepsze… NATURALNIE!

Wełna mineralna nowej generacji w ECOSE® Technology jest dostarczana w transparentnym opakowaniu, dzięki czemu widoczne są jej naturalne zalety.

Naturalna wełna mineralna firmy Knauf Insulation w ECOSE® Technology jest wygodna w montażu...

  • Miła w dotyku

  • Mniej pyląca

  • Bez zapachu

  • Łatwa w obróbce

...spełnia wysokie wymogi zrównoważonego rozwoju...

źródło: Knauf

Więcej